Adem ve Muhammet Zenginal Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Rize'nin Ardeşen ilçesindeki dereye düşerek kaybolan Nehir Zenginal'ı arama çalışmaları sırasında boğulma tehlikesi geçiren ve kaldırıldıkları hastanelerde hayatlarını kaybeden dayısı Muhammet Zenginal ve akrabası Adem Zenginal ebediyete uğurlandı.

Adem ve Muhammet Zenginal Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Rize'nin Ardeşen ilçesindeki Tunca Deresi'ne geçtiğimiz ay düşerek kaybolan Nehir Zenginal'ı (11) arama çalışmaları sırasında dün Fırtına Deresi'nde boğulma tehlikesi geçiren ve ardından kaldırıldıkları hastanelerde hayatlarını kaybeden dayısı Muhammet Zenginal ve akrabası Adem Zenginal bugün Ardeşen Merkez Camisi'nde son yolculuklarına uğurlandı.

Tunca beldesine bağlı Armutluk köyünde 19 Haziran'da suya düşen kara lastiğini almaya çalışırken akıntıya kapılan Nehir Zenginal'ı dün Tunca Deresi'nin bağlandığı Fırtına Deresi'nde ararken boğulma tehlikesi geçiren ve çevredekilerce sudan çıkartılan Muhammet Zenginal, tedavi gördüğü Kaçkar Devlet Hastanesi'nde, Adem Zenginal ise Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden gençler, bugün Ardeşen Merkez Camsi'ndeki cenaze namazının ardından Armutluk köyündeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER