Ardeşen AK Gençlikten, Teröre Lanet

AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar, İstanbul Reina'da Yaşanan Terör Saldırısı Sonrası Bir Açıklama Yaptı.

Ardeşen AK Gençlikten, Teröre Lanet

AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar, "Vatanımızı bölmeye çalışan, birliğimize kasteden, ciğerimizi sızlatan, yüreğimizi yakan bu elim, hain saldırıyı şiddetle  kınıyoruz. Bu saldırıyı düzenleyen terör örgütünü Allah Kahrı perişan etsin. İnsanlıktan nasibini almamış, vatanın ve milletin bölünmez  bütünlüğüne kast eden, vatan haini dış  güçlerin uşakları;  Şunu asla unutmayın, biz biliriz ki bu  vatan için ölen şehit olur, bir ölür bin diriliriz. Bu vatan bizim. Türk’üyle, Kürtüyle, Lazıyla, Çerkezciyle, Zaza’sıyl a, Türkmen’iyle hepimizin. Bu bütünlüğü bozmaya çalışan ey hainler, emellerinize ulaşamayacaksınız. Terör örgütü ve dış güçler şunu bilmelidirler ki bütün akan bu kanların hesabı mutlaka sorulacaktır. Millet olarak  birlik  ve beraberliğe ihtiyaç  duyduğumuz  şu   günlerde sağ duyumuzla itidalimizi ortaya koymak durumundayız. Gün  terör  örgütünü sevindirme günü değil dik  durma onurlu davranma günüdür." dedi.

Kumbasar ayrıca, elim terör saldırısında hayatlarını kaybedenlere allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı yaralananlara ise acil şifalar diledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2017, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER