ARDEŞEN AK Parti Başkan Adayı Ne Zaman Açıklanacak ?

AK Parti'nin Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kim Olacak ve Ne Zaman Açıklanacak ?

ARDEŞEN AK Parti Başkan Adayı Ne Zaman Açıklanacak ?

Adalet ve Kalkınma Partisinin 20 İl Belediye Başkan Adayı Bugün Açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlçe Adayları İle İlgili de Bilgi Verdi.

ARDEŞEN ADAYI KİM OLSUN >> ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLA

AK Parti Grup Toplantısından Konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu Güne Kadar 60 İl Belediye Başkan Adayını Açıkladıklarını Anımsatarak, "Güney Amerika Ziyaretim Sonrası Geriye Kalan 21 İl ve İlçe Belediye Başkanlarını da Tek Tek Açıklayacağız." dedi.

ARDEŞEN'DE OLASI İSİMLER

Mart Ayında Yapılacak Olan Yerel Seçimler Öncesi, Önceki Döneme Nazaran Aday Adaylığı Sürecinde Büyük Bir Düşüş Yaşandı ve Şu Ana Kadar Sadece Tek Bir İsim (Mecit Moral) Aday Adaylığını Açıkladı.

Bu Durumda Şuan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Ardeşen Belediye Başkan Aday Adayı Mecit Moral Adaylık Yarışı İçerisinde Görülüyor. Ancak, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya'nın da ismi konuşuluyor.

Öte Yandan, Çevre Eski Bakanı ve Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'nun Yeniden Ardeşen Belediye Başkanlığına Aday Olmasını Dillendiren Çevreler de Mevcut.

ARDEŞEN ADAYI KİM OLSUN >> ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 00:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
SEVDALİ
SEVDALİ - 6 ay Önce

EY ARDEŞENLİM GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ ARDEŞEN NERDEN NEREYE GELDİ ARDEŞENE BU KADAR YATIRIMLAR YAPILDI BU PROJELER YARIDA MI KALSIN TEKRAR ESKİ ARDEŞENE Mİ DÖNELİM. YETER ARTIK BU KOLTUK SEVDASINI BIRAKIN!! REİS NE DİYOR GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DİYOR BUNU DA GÖRÜYORUZ HAKAN GÜLTEKİN BAŞKANIMIZ GECESİ GÜNDÜZÜ HALKINA HİZMET EDİYOR 7'DEN 70'E VATANDAŞININ GÖNLÜNE GİRMİŞ DUALARINI ALMIŞTIR.VE DİYORUZKİ DURMAK YOK HAKAN GÜLTEKİN LE YOLA DEVAM DAİMA DEVAM.

Bakkoz53
Bakkoz53 - 6 ay Önce

Mecit moral temiz bir insan. İNŞALLAH BÖYLE TEMİZ İNSANA NASİP OLUR.

Ali
Ali - 6 ay Önce

HAKAN GÜLTEKİN HAKAN GÜLETEKİN HAKAN GÜLTEKİN

SIRADAKİ HABER