banner72

Ardeşen'de Doğalgaz Vanası Açılıyor

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Doğalgaz Aboneliklerinin Başladığını Müjdeledi.

Ardeşen'de Doğalgaz Vanası Açılıyor

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu ile Bir Araya Geldi. Görüşmede Ardeşen'deki Doğalgaz Çalışmaları ve Abonelik Hizmetleri Konusunda Fikir Alışverişinde Bulunuldu.

Burada Konuşan Kahya, "Doğalgaz Konforunu Ardeşen Halkıyla Buluşturduğumuz İçin Mutluyuz. Ardeşenli Hemşehrilerimizi Çağdaş ve Ekonomik Bir Yakıt Olan Doğalgaz Kullanmaya Davet Ediyoruz. Doğal gaz Aboneliği Almak İsteyen Hemşehrilerimizin Belediye Hizmet Binamızın Girişinde Yer Alan Ofisi Ziyaret Ederek Abonelik İşlemlerini Gerçekleştirebilirler." dedi.

CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN ŞEBEKEYE GAZ VERİLECEK

Alt Yapı Çalışmalarının Sadece Ardeşen Fırtına Mahallesinde Tamamlandığı Belirtilirken, Cuma Günü İtibariyle Şebekenin Tamamına Gaz Verileceği İfade Edildi.

Evlerinde veya İşyerlerinde Doğalgaz Kullanmak İsteyen Vatandaşların, Abonelik İşlemlerini Biran Önce Başlatmaları ve Yetkili Doğalgaz Şirketleri İle İrtibata Geçip Doğalgaz Kullanmaya Başlayabilecekleri İfade Edildi.

ŞİMDİLİK SADECE FIRTINA MAHALLESİ

Doğalgaz Alt Yapı Çalışmasının Tamamlandığı Fırtına Vadisinde Doğalgaz Hizmetinin Verilmeye Başlanacağını Öğrenilirken, Önümüzdeki Süreç İçerisinde Diğer Mahallelerde de Gerekli Alt Yapı Çalışmalarının Tamamlanması Hedefleniyor.

ARDEŞEN'DEKİ BAZI DOĞALGAZ YETKİLİ ŞİRKETLERİ

DEM DOĞALGAZ
0533 353 3945 - 0464 715 0 333

LAZER ISI
444 77 53

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73