banner72

Ardeşen'de Ev Ziyaretleri Yasaklandı

Rize'nin Ardeşen İlçesinde, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Tarafından, Akşam Ev Ziyaretlerinin Yasaklandığı, Yasaklara Uyamayanlara İdari Para Cezası Uygulanacağını Açıkladı.

Ardeşen'de Ev Ziyaretleri Yasaklandı

Ardeşen'de Kolluk Kuvvetleri Tarafından köy, mahalle ve apartman denetimleri yapılarak, yasaklara uymayanlar hakkında idari para cezası uygulanacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi; "Covid-19 Salgınıyla mücadele tedbirlerinin çoğaltılarak, İlçe geneli artan vaka sayılarının önüne geçilmesi adına İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından ilçede artan vakaların apartman ve akraba ziyaretlerinden kaynaklamasından dolayı yeni tedbirler alınmıştır. Buna göre; Kendi ve sevdiklerinin sağlığını riske atmak istemeyen duyarlı vatandaşlarımızdan 155 ve 156 ya, akraba ve komşu ziyaretlerinde bulunanlar için gelen ihbarlar anında değerlendirilerek  köy, mahalle ve apartman denetimleri yapılarak, yasaklara uymayanlar hakkında idari para cezası uygulanacaktır. Kıymetli Ardeşen’liler sağlığınız için akraba ve ev ziyareti yapmamanız önemle rica olunur. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73