banner72

Ardeşen'deki Ulusal Markerlere Artık Dur Demek Lazım

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, İlçede Her Geçen Gün Bir Yenisi Açılan Ulusal Market Zincirlerine Tepki Gösterdi.

Ardeşen'deki Ulusal Markerlere Artık Dur Demek Lazım

Konuyla İlgili Yazılı Bir Açıklama Yapan Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, Ardeşen'de Son Zamanlar da Ulusal Market Zinciri Sayısının Her Geçen Gün Hızla Arttığına Vurgu Yapacak, "Buna Bağlı Olarak Yerel Esnafımız Bitme Noktasına Geldi." dedi.

Pandemi Nedeniyle Ekonomik Olarak Zor Günler Geçiren Yerel Esnafın, Ulusal Marketlerin Karşısında Direnme Gününün Tükendiğini İfade Eden Çağatay, "Yerel Esnafımızın Ekonomileri Daha da Kötü Noktalara Gidiyor. Yerel Esnafımızı Düşünmek Zorundayız. Ulusal Marketler Kazandıkları Paraları İlçedeki Bankalara Bile Yatırmıyorlar." İfadelerini Kullandı.

SATTIKLARI ÜRÜNLER TARTIŞILIR

Çağatay, Ayrıca Satmış Oldukları Ürünlerin de Güvenilirliğinin Tartışılması Gerektiğini İddia Ederek, "Yerli Marketlerimiz ile Yaşanabilecek Bir Sorunda Dahi Sağlıklı İletişim Kurabiliriz. Başta Belediye Başkanımız Olmak Üzere, Tüm Yetkililere Rica Ediyorum. Bundan Sonra Yeni Ruhsat Verilmemeli. Bari Bundan Sonraki Süreçte Yerel Esnafımıza Sahip Çıkalım. Neticede Cenazemize de, Düğünlerimize de Gelenler Yerel Esnafımızdır. Millilikten Bahsedenleri, Milli Olmaya Davet Ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73