banner72

Ardeşen'e Yeni Spor Tesisleri Müjdesi Geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'nın Özel Daveti ile Ardeşen'e Kısa Bir Ziyaret Gerçekleştirmesinin Ardından Uzun Zamandır Gündemde Olan Projelerin de Onayı Alınmış Oldu.

Ardeşen'e Yeni Spor Tesisleri Müjdesi Geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Helikopter ile İniş Gerçekleştirdiği Ardeşen Vali Erdal Ata Stadyumu Kampüsü içerisinde Yer Alan Kapalı Spor Salonu ile Birlikte Ardeşen Öğretmenevi Arkasında Bulunan Devlet Arazisi Üzerinde Planlanan Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Kavuzu ve ikinci Bir Spor Salonunu İçin Onay Çıktı. İhale Süreci Çok Yakında Başlayacak.

Konuyla İlgili Bir Açıklama Yapan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, "Cumhurbaşkanımız Başta Olmak Üzere, Gençlik ve Spor Eski Bakanımız ve Rize Milletvekili Osman Aşkı Bak ile Rize Milletvekillerimiz Muhammed Avcı ile Hayati Yazıcı'nın Önemli Katkılarıyla Ardeşen’e Düşünülen Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve İçerisinde Yapılacak Olan spor Salonu İle İlgili Onay Çıktı." Dedi.

Kahya, "Özellikle Bakanımız Osman Aşkın Bak Beyin enerjisi ve destekleriyle İlçemiz Öğretmen Evi arkasında ki alana Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde Antrenman Salonu olarak düşündüğümüz yatırım için proje çalışmalarına başlandı. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73