banner72

Ardeşen GSK’dan RENK Projesine Destek!

Ardeşen GSK, Öğrencilerle Bir Araya Geldi.

Ardeşen GSK’dan RENK Projesine Destek!

TÜRKİYE KUPASI - ÇEYREK FİNAL
ARDEŞEN GSK - SİVAS BELEDİYESİ
BUGÜN (ÇARŞAMBA) - 17:00 - ARDEŞEN MYO S.S

Hentbol Bayanlar Süper Lig Ekibi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesine destek vermek için Ardeşen Türk Telekom Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle birlikte kitap okudu.

Ardeşen Türk Telekom Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Hakan Bozkan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kitap okuma etkinliğine Ardeşen GSK’lı sporcular ile birlikte Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hikmet Vurgun, Antrenörler Ali İhsan Tekin, Mehtap Gençoğlu ile Osman Nuri Yazıcı katıldı.

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Milli Eğitim Müdürü Reşat Yazar, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı, İstanbul Ardeşenliler Derneği Başkanı Âdem Akbeniz de etkiliğe katılarak destek verdi.

Öğrencilerle bir araya gelerek yarım saat boyunca kitap okuyan Ardeşen GSK sporcuları, daha sonra öğrencilerle sohbet ederek kaynaştı.

Ardeşen GSK yönetim, teknik ekip ve sporculara desteklerinden ötürü teşekkür eden Kaymakam Yılmaz, sadece salonda spor yapan bir kulüpten çok, bu ve buna benzer bir çok organizasyonda yer alarak örnek bir duruş sergilendiğini ifade etti.

Ardeşen GSK’ya şampiyonuk yolunda başarılar dileyen Yılmaz, “Halkıyla bütünleşmeyi başaran bu takım inanıyorum ki halkının desteği ile şampiyonluğa koşacaktır.” İfadelerini kullandı.

Türk Telekom Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Hakan Bozkan ise desteklerinden ötürü teşekkürlerini ileterek Ardeşen GSK takım kaptanı Jelena Pirsl’a el çizimi yöresel tablo hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 23:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
selim
selim - 2 yıl Önce

yabancı oyuncuların türkçe öğrenip kitap okuyabilmeleri çok güzel..

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73