banner72

Ardeşen'i Çekim Merkezi Yapacak Proje 'Ardeşen AVM'

Rize'nin Ardeşen İlçesinde Yapımına Başlanan 'Alışveriş Merkezi' İlçenin Çekim Merkezi Olmasını Sağlayacak.

Ardeşen'i Çekim Merkezi Yapacak Proje 'Ardeşen AVM'

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'in MEGA Projeleri Arasında Yer Alan ve Geçtiğimiz Aylarda Yapımına Başlanan, 2020 Yılında ise Hizmete Başlaması Beklenen 'Ardeşen Alışveriş Merkezi' İlçeye Yeni Bir Vizyon Katacak ve Rize-Hopa Bölgesinin Ortasında Yer Alması Nedeniyle Sinemasından Bownling Salonuna, Kafeteryasından Ulusal ve Uluslararası Markaların Yer Alacağı Mağazalar Sayesinde Çekim Merkezi Haline Gelmesi Bekleniyor.

(Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor)

Konuyla İlgili Bir Açıklama Yapan Uzman Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Balcan, Ardeşen AVM'nin İlçe'ye Yeni Bir Vizyon Katacağını söyledi.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI ARDEŞEN'E GETİRİYORUZ.

Balcan, "Ardeşen AVM, bir alışveriş merkezinden öte evinizin bir parçasına dönüşüyor. Çünkü Ardeşen AVM'de; ultra lüx dairelerden ziyade, eğlenceden sinemaya, süper marketten en sevilen giyim markalarına ve elbette teknoloji dünyasına dair herşey yer alacak. 3000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde, 15.000 m2 olarak kiralanabilir alana sahip binada, oyun alanı ile çocuklar için vazgeçilmez bir eğlence dünyası, cafe ve restoranları ile sıcacık bir muhabbet ortamı, food court alanı ile ağzının tadını bilenlerin lezzet mekanı, sinema ve bowling alanları, süpermarketi ile evinizin ve mutfağınızın olmazsa olmazı. Tüm bu artılarının yanında, binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak Ardeşen AVM, yatırımcıların kaçırılmayacak bir kazanç fırsatı olacak." dedi.

AÇILIŞ HEDEFİ 2020

Ardeşen AVM'nin, 2020 yılında kapılarını açmayı hedeflediklerini söyleyen Balcan, "İçinde bir ev sıcaklığı yaşatmayı hedefleyerek yola koyulduk. Coğrafi konumu olarak Doğu Karadeniz'e hitap eden, kendi bölgesinin ilk ve tek uğrak noktası olma haline gelmeyi amaçlayan Ardeşen AVM, büyüyen marka yelpazesi, modern ultra lüx daireleri ile bölgeyi kendine daha da çok bağlayacak. Ardeşen veya bölgenin en ulaşılması kolay bir mevkiiye sahip olması, Ardeşen Kaymakamlığı, Ardeşen Belediyesi, gibi, ilçenin pek çok resmi kurum ve kuruluşlarıyla aynı lokasyonda yer alması sebebiyle, Ardeşen'de yaşamın kalbi 2020 yılından itibaren buradan atacak" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail kuru
Ismail kuru - 1 yıl Önce

Acaba güvenlik görevlisi alımı olacakmi

Sefer Seferoğlu
Sefer Seferoğlu - 1 yıl Önce

Şimdiye kadar ne gordukkı bundan sonra göreceğiz bır önceki seçim vaatlerını ne gördük

Orhan Dolan
Orhan Dolan - 1 yıl Önce

Nihayet sinema

Hasan Dalbastı
Hasan Dalbastı - 1 yıl Önce

Bu proje önemli Ardeşen için faydalı olabilir fakat başka yerde yabilabilir ,şuan yapılmakta olan alan yeşil alan olması lazım derhal durdurlmalı ,

Şafak Köse
Şafak Köse - 1 yıl Önce

Alt taraf avm üstü rezidans mi olacak daire fiyatlari nedir acaba şimdiden satışa cıkmıştir belki

Nurten Kurnaz
Nurten Kurnaz - 1 yıl Önce

Ve bir ton insan, gereksiz yere para harcamak icin, gereksiz zaman harcayacak.
Mango da olacak miymis? :)

Nejla Cengiz
Nejla Cengiz - 1 yıl Önce

Bi amv si olsun bari ne hastesini kaldı ne adliyesi köye döndü ardeşenım avm ile şenlenır belki.!!

Ibrahim Çırakoğlu
Ibrahim Çırakoğlu - 1 yıl Önce

Hadi hayırlısı..


SIRADAKİ HABER

banner74

banner73