Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü BÜKE Helallik İstedi.

Jet Bir Atama Kararı İle Afrika Ülkelerinden Güney Sudan'a Atanan Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Levent Büke Ardeşen'lilerden Helallik İstedi.

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü BÜKE Helallik İstedi.

Geçtiğimiz Hafta Gelen JET Atama Kararının Ardından, O Saatler İçerisinde Apar Topar Ardeşen'den Ayrılmak Zorunda Kalan Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Levent Büke, Görüşemediği ve Helalleşemediği Ardeşen'lilerden ve Mesai Arkadaşlarından Haklarını Helal Etmelerini istedi. Büke, Sudan'daki görev dönüşünün ardından mutlaka Ardeşen'e Döneceğini ve Ardeşen'lilerle helalleşeceğini de sözlerine ekledi.

2015 yılı Ekim Ayında Ardeşen'e tayin olduğunu anımsatan Büke, "Bana çok uğurlu gelen Ardeşen'de rütbe terfiimi alarak 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ettim. Mesleki kariyer ve kişisel kazanımlar için önemli olan Birleşmiş Milletler Barışı Koruma sınavlarında basarili olarak yurtdışı görevi ile görevlendirildim. Bütün bu güzellikler Ardeşen'de oldu. Bugün ise; sadece ardı değil her a'nı, her yeri, her köşesi şen Ardeşen'den, aldığım ani görev emri gereği Orta Afrika ülkesi Güney Sudan devleti sınırları dahilinde Güney Sudan Barışı Koruma Misyonunda görev almak üzere Ardeşen'den ayrılmış bulunmaktayım. Öncelikle sıralı mülki amirlerime, resmi ve özel kurum idare amirlerine, mesai saatlerini paylaştığım dostlarıma, Emniyet Teşkilatı Ardesen ailesine, dostlara, arkadaşlara ve kardeşlerime en içten selamlar. Bana kucak açarak Beni bir evladı Kabul eden şen Ardeşen, Allah ısmarladık. Hakkinizi helal ediniz. Allah hepinizden razı olsun." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 07:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER