banner72

Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Hakkari'ye Atandı

Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek, Hakkari'nin Yüksekova İlçesine Atandı.

Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Hakkari'ye Atandı

Ardeşen'de 4 Yıldır Görev Yapan Binbaşı Mustafa Çiçek, Hakkari'nin Yüksekova İlçesine Atandı.

Atama Kararının Ardından Ardeşen'deki Kamu-Kurum, Kuruluş ve Sivil Toplum Örgütlerini Tek Tek Ziyaret Eden Çiçek, Son Olarak Ardeşen'lilere Veda Mesajı Yayınladı.

Binbaşı Çiçek Yayınladığı Mesajda Şu İfadelere Yer Verdi;

HOŞÇAKAL ARDEŞEN!

2015 yılının Ağustos ayında başladığım Ardeşen'deki görevimi bitirdim . Bu görev süreci boyunca en iyi hizmet kalitesini sunmaya ve taşıdığımız büyük sorumluluğumuzun bilinciyle, mesai arkadaşlarımla birlikte en iyi ilişkileri kurmaya ve mensubu olduğum kurumu en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bazen güldük , bazen ağladık , bazen eğlendik ,bazen üzüldük , bazen hiç uyumadık, bazen çok yorulduk ama yılmadık , mahcup olmamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Dört yılı, hayatımın dört güzel senesini , acılarımızı, sevinçlerimizi , Karadeniz coğrafyasının muhteşem doğasının, Ülkemizin el değmemiş tabiatı içinde eşsiz bir yere sahip Kadim şehir Rize'mizi , Ardı şen olan Ardeşen'imizi, dostlarımı , arkadaşlarımı, büyüklerimi , küçüklerimi siz Ardeşenli kardeşlerimden, arada görebilecek olmanın tesellisiyle, ayrılıyorum . İstemeden de olsa kalbini kırdıklarım olmuşsa beni bağışlayınız! Bu süre zarfında vatan vazifesini icra etmeye çalışırken gönüllerde bir nebze yer ettiysek ne mutlu bize ! İlk ilçemize geldiğimde yeni memleket olarak yazmıştım. Gerçekten de ve içtenlikle sizlerin kucak dolusu sevgisi ve bağrınıza basarak göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sayesinde bir memleketim daha oldu diyebilmenin mutluluğu içindeyim.

Görev yoğunluğundan kısıtlı zamanımın kalması sebebiyle bir çok büyüğüme ve küçüğüme uğrayamadım. Haklarınızı helal edin !

Bu duygu ve düşüncelerle sizlerden ayrılırken , tekrar görüşmek dileğiyle , başta Şehit ve Gazi Ailelerimiz olmak üzere , tüm Ardeşenli büyüklerime , kardeşlerime ve küçüklerime en derin ve kalbi duygularımla şükranlarımı sunarım.

Hakkınızı helal edin !

Sevgiyle ve Hoşçakalın !

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 02:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet    OZEL
Ahmet OZEL - 2 yıl Önce

Helal olsun sayin komutanim ilçemizde gostermiş olduğun ustun gayret ve başarilaringin yeni gorev yerinde de ayni azin ve istekle devam etmesini cenabu ALLAH tan niyaz ediyorum ALLAHim ayağina taş deydirmesin nevlam seni aileni ve butub astker ve polislerimizi kirusun kollasun inßAllah ALLAHim seni ailene ve ana babana bagişlasin inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73