banner72

Ardeşen'in En Genç Muhtarı Güçlü Geliyor

Rize'nin Ardeşen İlçesinde en genç Muhtar adayı olan Ali Rıza Yardımcı iddialı geliyor. Fatih Sultan Mehmet 21 yaşında İstanbul’u fethetti,sorumluluk almak için ileri yaşlara sahip olmaya gerek yok diyen Ardeşen Yavuz Selim Muhtar Adayı Ali Riza Yardımcı güven verdi.

Ardeşen'in En Genç Muhtarı Güçlü Geliyor

Ardeşen İlçesinin en genç Muhtar Adayı Ali Rıza Yardımcı, Muhtar olmak için yaş faktörü ve hayat tecrübesi olması gerekir mi sorularına çok harika bir yanıt verdi. Yardımcı:“Fatih Sultan Mehmet 21 yaşında İstanbul’u fethetti,sorumluluk almak için ileri yaşlara sahip olmaya gerek yok. Projelerimizi gerçekleştirmek için ben ve ekibim azim ve gayretle elimizden geleni yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın". Bu sözler bir insanın düşüncelerinde ve yapacak olduğu güzel işlerle ilgili samimi olduğunun en belirgin ifadesi olarak zaten öne çıkıyor.

Yardımcı; "31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanan Yardımcı, bu seçimlerdeki en genç muhtar adayı. Kendisi gibi genç olan azalarla hizmet etmek için aday olduğunu belirten Yardımcı, " Geleceğimize hizmet edebilmek için aday oldum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da gençlere çok önem vermekte. Biz tam zamanlı çalışan bir ekip olacağız. Genciz ve buna gücümüz var. Proje sıkıntımız yok. Milli sporcu olarak gençlerimize sportif alanlarda, büyüklerime de kültür ve sanat noktasında hayali değil uygulanabilecek ve gerçek projeler üreteceğiz. Yaşayan bir Mahalle için Gençlik Kurulu, Kadın Kurulu ve Yetişkin Kurulu kurarak Mahallemiz birlikte karar alacağız. Hizmet sadece beton yol yapıp, parke dizmekle olmaz. Yeşili ile ön planda olan güzel coğrafyamızda betonarme kalıpların içine kendimizi kapattık. Biz iş başına geldiğimizde yeşil alanlara önem vereceğiz. Daha temiz ve yaşanabilir bir Yavuz Selim Mahallesi herkesin hakkı. Yaratıcı fikirlerimizi ivedilikle sahaya yansıtacak güce sahibiz. Çok kıymetli Mahalle sakinlerimiz ben ve azalarım 31 Mart seçimlerinde canla başla  çalışmaya talip olduk. Davamız'da, Sevdamız'da Yavuz Selim Mahallesine Hizmet Adına Olacaktır." Diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 01:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73