banner72

Ardeşen MHP Kaynaşma Toplantısında Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığı Düzenlenen Kahvaltı Programıyla Kaynaşma Toplantısı Gerçekleştirdi.

Ardeşen MHP Kaynaşma Toplantısında Buluştu

MHP Ardeşen İlçe Başkanı Serkan Esirgemez ev sahipliğinde düzenlenen programa MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Av. Remzi Kutanoğlu, Eğitim-Sen Rize Şube Başkanı Murat Köseoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile çok sayıda partili katıldı.

MHP İlçe yönetim Kurulu Üyesi Bahri Civaoğlu'nun açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Belediye Başkan Adayı Kutanoğlu ile İl Genel ve Belediye Meclis üyelerini katılımcılara takdim etti.

Burada konuşan MHP Belediye Başkan Adayı Av. Remzi Kutanoğlu, Ardeşen'i yönetmeye talip olarak yola çıktıklarını ifade ederek, "Seçilmiş insanlardan oluşan muhteşem bir kadro kurduk. İlçe Başkanımız sayın Serkan Esirgemez başta olmak üzere, ben ve tüm aday arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışıyoruz. Herkesin desteğini alarak inşallah yönetimi devralacağız." dedi.

TEMİZ ADAY VURGUSU

Esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlardan Temiz Aday'a oy verin talebinde bulunduklarını ifade eden Kutanoğlu, "Çok temiz bir kadromuz var, buradayız ve Ardeşen'i yönetmeye talibiz. Öncelikle iyi niyetliyiz. Tabii çok güzel teveccühlerle karşılaşıyoruz. Biz başarılı olacağımıza inandık. Rabbim de yardımcımız olsun." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Genç dinamik çalışkan ahlaklı yerli ve milli. Oyum sana. Çok çalışmaya devam et. inşAllah başkan olursun.

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73