ARDEŞEN - Saadet Partisinden, CHP'ye Ziyaret -

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Eksilmez ve Ekibi CHP Ardeşen İlçe Başkanı Nebioğlu'nu Ziyaret Etti.

ARDEŞEN - Saadet Partisinden, CHP'ye Ziyaret -

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığına Yeni Seçilen Hamza Eksilmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Erdoğan Nebioğlu ve Yönetim Kurulunu Parti Merkezinde Ziyaret Etti.

CHP İlçe Başkanlığında Gerçekleşen Ziyarette Karşılıklı Olarak Hayırlı Olsun Dilekleri İletildi.

Genel ve Yerel Siyaset Konularının Masaya Yatırıldığı Ziyarette, Referandum Süreci İle İlgili de Karşılıklı Fikir Alışverişinde Bulunuldu.

Burada Konuşan Eksilmez, "Ülkemiz de Genel Anlamda Yapılan Siyaset Yerel ve Taşra'da Olumsuz Etkiler Yaşatıyor. Genel deki Gerilimi Yerel de Yaşamamak İçin Yereldeki Parti Yöneticileri Olarak Daha Birlik ve Beraberlik İçerisinde Olmalıyız." dedi.

Ziyaretten Ötürü Duyduğu Memnuniyeti İfade Eden Nebioğlu ise, "Birlik ve Beraberlik Noktasında Aynı Görüşü Paylaşıyorum. Ardeşen'de Birlik, Beraberlik ve İletişim İçerisinde Olmamız Lazım. Ülkemizdeki Genel Siyasi Konular ve Tartışmalar Elbette Bizleri İlgilendiriyor. Ancak, Ardeşen'imizin Daha İyi Günlere Ulaşması İçin Geneldeki Siyasi Gerilimi Yerelde Yaşamamamız Lazım. Bunu Çok İstiyorum. Ardeşen'e Yapılacak Olan Olumlu Bir Yatırımın Kimin Tarafından Yapılacağı Çok da Önemli Değil. İster AKP Olsun, İster AKP'li Belediye Olsun. İlçemiz Adında Faydalı Bir Yatırım Olacak ise Her Türlü Destekçisi Oluruz. Tabii, Olumsuz Durumlar Karşısında da Tepkimizi Ortaya Koyacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 07:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER