banner72

Ardeşen TEKMAR AVM'den Alkışlatan Hareket

Ardeşen'de Hizmet Vermekte Olan TEKMAR Alışveriş Merkezi, "Tüm Ürün Gruplarında Fiyatlarımız ve Stoklarımız Aynı Anlayış ve Planda Devam Edecektir." Açıklamasında Bulundu.

Ardeşen TEKMAR AVM'den Alkışlatan Hareket

Tekmar Alışveriş Merkezi Tarafından Yapılan Yazılı Açıklama da, CORONA Virüsü Etkinleri Sonrası Fırsatçılık Yapanlara İnat, Tüm Ürün Gruplarında Fiyatlarının ve Stoklarının Aynı Kalacağını İfade Edildi.

Açıklama da Şu İfadelere Yer Verildi; "Dünya'yı Etkileyen ve Ülkemizde de Görülmeye Başlanan CORONA Virüsü ile İlgili Sosyal Medya ve Perakende Piyasasındaki Fırsatçıları Üzülerek Takip Etmekteyiz. Yaşadığımız Olağanüstü Durumlara Fırsat Olarak Bakmıyor ve Tüm Çalışanlarımızla İnsanlarımızın Yanında Olmaya Çalışıyoruz. Ülkemizin ve Milletimizin Başına Gelen Her Türlü Sıkıntıya Hem İnsanı Hemde Milli Mesele Olarak Bakıyoruz. TEKMAR Olarak İnsanlarımızın İntiyaçlarını En İyi Kalitede, İyi Fiyat Anlayışımızla Karşılamaya Devam Edeceğiz. Tüm Ürün Gruplarımızda Fiyatlarımız ve Stoklarımız Aynı Anlayış ve Planda Devam Edecektir. Mağazamıza Hijyen Anlamında Gerekli Önlemler Alınmaktadır. Saygılarımızla"

YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep
zeynep - 2 yıl Önce

Marketlerin dışındaki ürünler koronavirüsüne davetiye çıkarıyor.

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73