banner72

Ardeşen Ticaret Odasından Vali Çeber’e Ziyaret

Vali Kemal Çeber, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı İsmail Kuyumcu ile birlikte Ticaret Odası Sicil Müdürü Turan Salihoğlu’nu makamında kabul etti.

Ardeşen Ticaret Odasından Vali Çeber’e Ziyaret

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Ticaret Odasının faaliyetleri hakkında Vali Çeber’e bilgi aktaran Başkan İsmail Kuyumcu, “Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) olarak, halkımızın pozitif enerjisinin ortaya çıkmasını sağlamak adına yürüttüğümüz sosyal projemizde ‘Gülümsemeyi Unutmayalım. Bir Gülüş Dünyayı Değiştirir.’ sloganı ile başlattığımız ve bir çığ gibi büyümeye devam eden kampanyamıza bir gülüşünüz ile destek olmanızı bekliyoruz.” dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber, Özellikle bu tür sosyal faaliyetlerin sürdürülmesi için Ticaret Odasının öncülüğünde bir platform oluşturulması toplumsal yaşamın desteklenmesi açısından oldukça önemli. Benzeri projelerin sivil toplum kuruluşlarınca hayata geçirilmesi var olan projelerin takip edilmesi hususunda Rize’nin yararına olacaktır. Bu kapsamda her tür faaliyette memnuniyetle yer alacağını ifade eden Vali Çeber, “Gülümsemeyi Unutmayalım. Bir Gülüş Dünyayı Değiştirir” projesine gülümsemesiyle destek olacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73