banner72

Ardeşen TSO, Elektrik İndirimi İçin AKSA İle Anlaşma İmzaladı

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Aksa Çoruh Elektrik A.Ş. (Epsaş) Arasında Oda Üyelerine Yönelik Özel İndirimli Elektrik Protokolü İmzalandı

Ardeşen TSO, Elektrik İndirimi İçin AKSA İle Anlaşma İmzaladı

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) ile Aksa Çoruh Elektrik Perakende Satış A.Ş. (EPSAŞ) arasında üyelerimiz için indirim protokolü imzalandı.

İmzalanan anlaşmaya göre Ardeşen TSO üyesi firmalar bir yıl boyunca indirimli elektrik fırsatından yararlanabilecekler.

Gerçekleştirilen anlaşmanın imza töreni, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, EPSAŞ Rize İl Müdürü Adem Ertürk, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tektaş ve EPSAŞ Rize Satış ve Pazarlama Müdürü Miraç Uzun’un katılımıyla gerçekleştirildi.

İmza töreni sırasında konuşan Başkan Kuyumcu, “Ardeşen TSO olarak daima üyelerimizin yanındayız. Her adımımızı üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak için atıyoruz. Üyelerimizin sorunlarını çözmek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına çıkmış olduğumuz bu yolda hizmet anlayışımızı daha da ileriye taşıyarak üye memnuniyetimizi artırmaya devam edeceğiz. Bugün EPSAŞ ile yapmış olduğumuz anlaşma ile üyelerimiz 1 yıl boyunca enerji birim fiyatı sabit fiyattan 0,465 TL’ye (0,465 TL/kwh) kadar yararlanabileceklerdir. Buna ek olarak, yıllık tüketimi 100.000 kwh üzeri olan üyelerimiz için özel oranlar alınabilir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

İmzalanan protokole göre oda üyeleri 1 yıl boyunca enerji birim fiyatı sabit fiyattan 0,465 TL’ye (0,465 TL/kwh) kadar indirimden faydalanabileceklerdir. Protokol 01.07.2020 ile 31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İndirim kampanyasından faydalanmak isteyen oda üyesi firmalarımızın yıllık 1400 kwh serbest tüketici limitini geçmiş olması ve oda kayıt belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen üyelerimiz oda kayıt belgeleri ile birlikte Aksa Çoruh Elektrik Perakende Satış A.Ş. (EPSAŞ) Ardeşen Müşteri Hizmetleri Merkezi’ne başvurarak indirimli elektrik avantajından yararlanabileceklerdir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73