Ardeşen TÜGVA’dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)'nın Ardeşen İlçe Temsilciliği, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'i Makamında Ziyaret Etti.

Ardeşen TÜGVA’dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Merkezi İstanbul'da bulunan ve yurt genelinde yüzlerce şubesi bulunan, Türkiye Gençlik Vakfı'nın Ardeşen İlçe Başkanı Murat Demiroğlu ile Teşkilat Başkanı Ömer Faruk Zenginal, Yönetim Kurulu Üyeleri Miraç Yüksel, Ahmet Kumbasar, Fatih Çavuşoğlu, Şakir Çakırusta, Necati Enis Gül, Rıdvan Efendioğlu, Derya Yıldız,  Asiye Özatmaca ve Ayşe Navdar Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'e ziyarette bulundu.

2 Ay önce Ardeşen'de temsilcilik açan ve kısa sürede yönetim kadrosunu oluşturan Ardeşen TÜGVA Başkanı Demiroğlu, yeni ekibi ile ziyaret ettiği Başkan Gültekin'e yönetimini tanıtarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

BAŞKAN GÜLTEKİN'DEN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

"İlçemizde yeni kurulan, idealleri, büyük hedefleri bulunan vakfımızın yeni yönetimini kutluyor, hayırlı olsun ve başarı dileklerimi iletiyorum. İnanıyorum ki ilçemizin önemli bir dinamiği olacaksınız. Çok kıymetli gençlerimizi ağırlamaktan son derece mutlu oldum. Tanışma ve değerlendirme ziyaretlerinden dolayı Başkan Murat Demiroğlu’na ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Üstlenmiş olduğunuz bu önemli görevde başarılar diliyorum. Yüce yaradan yar ve yardımcınız olsun. " dedi.

DEMİROĞLU'NUN MESAJI

Hedeflerinin, Ardeşen Gençliğinin temel sorunlarına eğilmek olduğunu ifade eden Demiroğlu, "Hem gençlerimizin sorunlarının çözümü konusunda çalışmalar yapacak, hem de genç nesillere örnek olacak çalışmalar yapacağız. Genç bireylerin yapması gereken ancak, günümüz yaşamında maalesef değerini yitirmiş olan bazı değerlerimiz ile ilgili farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmak istiyoruz." dedi.

GELECEĞİMİZ GENÇLİK

Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürdüklerini ve sürdüreceklerini ifade eden Demiroğlu, "Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak istiyoruz." dedi.

GÜLTEKİN'E TEŞEKKÜR  VE DESTEK SÖZÜ

Ardeşen Halkının çok şanslı olduğunu ifade eden Demiroğlu, "Zira, Belediye Başkanımız Ardeşen için büyük bir şans. Bilgi, birikim, tecrübesi ve yönetim anlayışı ile ilçemizin çağ atlayacağı bir dönem yaşıyoruz. Bu dönem de Başkanımızın yükünün ne kadar ağır olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda başkanımızın yükünü hafifletmek için yoğun gayret sarf edeceğiz. Başkanımızın da vakfımıza büyük destekleri oldu. Destekleri için ne kadar teşekkür etmez azdır." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER