Ardeşen TÜGVA'dan Kaymakam Yılmaz'a Ziyaret!

Türkiye Gençlik Vakfı Ardeşen İlçe Başkanı Murat Demiroğlu, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz'ı Ziyaret Etti.

Ardeşen TÜGVA'dan Kaymakam Yılmaz'a Ziyaret!

Türkiye Gençlik Vakfı'nın Ardeşen İlçe Başkanı Murat Demiroğlu ile Teşkilat Başkanı Ömer Faruk Zenginal, Yönetim Kurulu Üyeleri Miraç Yüksel, Ahmet Kumbasar, Fatih Çavuşoğlu, Şakir Çakırusta, Necati Enis Gül, Rıdvan Efendioğlu, Derya Yıldız,  Asiye Özatmaca ve Ayşe Navdar Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz'a ziyarette bulundu.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Yılmaz, Yeni yönetime hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu vurgulayan Yılmaz, "İlçemiz de TÜGVA gibi aktif, geniş yelpazeli ve hedefleri olan bir vakfın harekete geçmesi mutluluk verici bir gelişme. Başta Murat Demiroğlu başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum." dedi.

Demiroğlu ise Çalışmaları ve hedeflerinden bahsederek, "TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir. Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektir. Amacımız, ülkesini, milletini, geleceğini seven yeni bir gençliği yetişmesini sağlamaktır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER