Ardeşen TÜGVA'dan Şehit Annelerine Ziyaret!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ardeşen İlçe Temsilciliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebeti ile Ardeşen'deki Şehit Annelerini Evlerinde Ziyaret Etti.

Ardeşen TÜGVA'dan Şehit Annelerine Ziyaret!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ardeşen İlçe Temsilciliği Kadın ve Aile Koordinatörü Derya Yıldız, Genel Sekreteri Elif Dedecan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Asiye Özatmaca ile Ayşe Navdar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Ardeşen'deki şehit annelerini evlerinde ziyaret etti.

Sırasıyla 1994 yılında İstanbul Tuzla'da şehit düşen Ekrem Okutan'ın Annesi Vasfiye Okutan, 1994 yılında Ağrı'nın Tendürek ilçesinde Şehit Düşen Kadir Sual'in Annesi Şükriye Sual ve Kardeşi Hanife Hanım, 1987 yılında İstanbul'da şehit düşen Ali Varerci'nin Annesi Rasime Varerci'yi Ziyaret eden TÜGVA Ardeşen ailesi, kadınlar gününde kendilerini kendilerini yanlız bırakmayarak çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan TÜGVA Ardeşen Kadın ve Aile Koordinatörü Derya Yıldız, şehit ailelerinin kendilerine emanet olduğunu bütün şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 07:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER