Ardeşen'de Kadınlar Günü Paneli...

Ardeşen Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği Belediye Konferans salonunda yoğun bir katılımla tamamlandı.

Ardeşen'de Kadınlar Günü Paneli...

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Ömer Yıldız,  AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, SP Ardeşen İleç Başkanı Hamza Eksilmez,  İl Genel Meclis Üyesi Zekeriya Bozkan, Daire Müdürleri, Ardeşen Muhtarlar Denek Başkanı Muhammet Yazıcı, AK Parti Ardeşen Kadın Kolları Başkanı Saniye Er, Ardeşen Kent Konseyi Başkanı Ayşe Er, TÜGVA Ardeşen İlçe Başkanı Murat Demiroğlu,  STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Program Saygı Durşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmaYI AK Parti Ardeşen Kadın Kolları Başkanı Saniye Er yaptı.

Hazırlanan panelde sırasıyla TÜGVA Kadın ve Aile Koordinatörü Derya Yıldız, Deniz Bank Ardeşen Şube Müdürü Nevare Emiralioğlu, Ardeşen Kent Konseyi Başkanı Ayşe Er, Mali Müşavir Muhasebeci Nurten Atagün Topal, Moral Demir Sanayi Kaynak Ustası Selma Karakaş ve Nene Hatun Anaokulu Müdür Yardımcısı Nurcan Aslıyüksek söz alarak Kadının Toplumdaki Yeri ve Kariyer konulu söz aldılar.

Konuşmacıların ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ardeşen Sosyal Hizmet Merkezi Sosyologu Elif Dedecan’ın hazırladığı Slayt sunumu, Slayt sunumunda Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Özkan Işık ve Pazar İle Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Dilek Erbilici destek verdi.

Kadının Toplumdaki Yeri ve Kariyer konulu paneli düzenleyen ve destek veren Elif Dedecan’a, Derya Yıldız’a, Nevare Emiralioğlu’na, Ayşe Er’e, Nurten Atagün Topal’a, Selma Karakaş’a, Nurcan Aslıyüksek’e, polis memuru Özkan Işık’a, polis memuru Dilek Erbilici ve Jandarma Astsubay Çavuş Ezgi Uyur’a  İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Belediye Başkanı Hakan Gültekin Tarafından Teşekkür belgesi verildi.

Program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER