banner72

Av. Remzi Kutanoğlu'ndan Seçim Değerlendirmesi

MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Remzi Kutanoğlu, "Bundan sonraki mücadelemiz; Ardeşen'i yarın kazanmak için olacaktır." ifadelerini kullandı.

Av. Remzi Kutanoğlu'ndan Seçim Değerlendirmesi

AK Partili Avni Kahya'nın Kazandığı Ardeşen Seçimlerinin Ardından Bir Açıklama Yapan MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Av. Remzi Kutanoğlu, "31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Partim Ardeşen de Belediye başkanlığı anlamında; 2014 de 617 olan oyumuzu (malum İyi Parti ayrılışı ile yarıdan fazlası da erise de) başarısızlık gibi görülse de ciddi bir başarı elde ederek 1.414 oy'a yükseltmiştir." ifadelerini kullandı.

İŞTE KUTANOĞLUNUN AÇIKLAMALARI;
Diğer adaylıklarda;Milliyetçi Hareket Partisi Rize genelinde tarih yazarken İl genel meclisi adaylığı noktasında Ardeşen'de 6.400 oy alarak tarihimizde ilk genel meclisi çıkarttık. Belediye meclis üyeliğinde bir meclis üyeliğini hak edecek oyu aldık fakat sonuç kesin olmadığından nihai sonucu beklemekteyiz. Her türlü sonuca rağmen alınan 2020 civarı oy da çok iyi bir sonuçtur.

Yerel seçim çalışmaları öncesinde bir çok oyumuzu da gerek muhtarlık yarışı ile gerekse Ardeşen de Cumhur İttifakı kapsamında görüşmelerin son güne kadar sürmesiyle, yarıştığımız rakipler harıl harıl seçim çalışması planlarken biz Ardeşen'imiz de İlçe teşkilatımızın takdiri gereği, YSK ya verilecek listelerin teslim edileceği son gün son 20 dakikaya kadar ittifak sağlanması düşüncesi le hareket ettiğimizden diğer yarıştığımız rakiplerden hazırlık olarak çok eksik kaldık. Bu düşünce bu seçim süresince genel anlamda hasıl olduğu için, bir çok kendi yakın ve seçmenimizi de Ardeşen'e getiremedik.
Bu belirsizlikler ile hazırlıksız olmamıza rağmen elde olan imkanlar ile mevcut seçimlere içinde çalışma yaptık. Gelinen nokta da son gün bile adayı geri çekilir algıları sokakta devam etmesine rağmen 31 mart 2019 yerel seçimlerine girerek biz zaten kazanmış olduk. Ardeşenli bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisini kazanmıştır. (Benim şahsi düşüncem)

Gelecek seçimlerde artık Ardeşen de Alternatif bizleriz. Belediyede CHP ile AKP yarışı belirgin olmasına rağmen vatandaşımız teveccüh ederek belediye hudutlarında 1.414 tane çok değerli oy aldık, vatandaş il genel meclis yarışında AKP ile MHP yi diğer adaylardan şanslı görerek ayırmıştır. Netice olarak tarihimizde ilk defa çok ciddi bir oy ile 1 il genel meclis adayı çıkardık. başta adayımız Recep Badoğlu'nu ve tüm ilçe teşkilatını tebrik ederim. Ardeşen bize artık bağrını açmıştır. Bundan sonraki süreçte şahsım olarak partimin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim. Bu gün belediyemize hizmet etme şansını yakalayamadık ama benim bütün hayalim yarın belediyemize hizmet etmek olacaktır.

Bu anlamda Ardeşenli vatandaşlarım beni nerede görmek isterse ben orada olacağımı ve onlara hizmet etmek için yılmadan çalışacağımı belirterek herkese teşekkür ederim. allah hepinizden razı olsun. bu gün olmadı yarın Ardeşen'i alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Yarışan tüm adaylar ile 31 mart 2019 yerel seçimleri Ardeşen Belediyesi başkanlığı seçimini kazanan Avni Kahya beyi tebrik ederim.

Milliyetçi Hareket Partisi
31 Mart 2019 Yerel seçimler Ardeşen Belediye Başkan Adayı
Av. Remzi KUTANOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep kesti
Recep kesti - 3 yıl Önce

Yolun açık olsun kardeşim başarılarının devamını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73