banner72

AV. REMZİ KUTANOĞLU PROJELERİNİ AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Av. Remzi Kutanoğlu, Basının Karşısına Çıkarak Açıklamalarda Bulundu.

AV. REMZİ KUTANOĞLU PROJELERİNİ AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığında Düzenlenen Basın Toplantısında Konuşan Ardeşen Belediye Başkan Adayı Remzi Kutanoğlu Bazı Projelerini Açıkladı.

Toplantıya MHP Ardeşen İlçe Başkanı Serkan Esirgemez, MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avukat Remzi Kutanoğlu, MHP Tunca Belde Belediye Başkan Adayı Muhammet Çebi ve partililer katıldı.

https://www.laztv.net//files/uploads/b256eee916.JPG

Av. Kutanoğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ardeşen Belediye Başkanlığını Kazanmaları Halinde İlk Etapta Parkomat Ücretini Kaldıracaklarını, Ardeşen'e Kültür ve Sanat Kompleksi İnşa Edeceklerini, Mahalle Kanalizasyon Sorunlarını Çözeceklerini ve Sosyal Yardımlaşma Adı Altında Muhtaç Ailelere 1 İş 1 Maaş Bağlanacağını Söyledi.

https://www.laztv.net//files/uploads/bcb75d37f2.JPG

PARKOMAT ÜCRETİ ÖDENMEYECEK

Ardeşen Belediyesi olarak uygulanan parkomat sisteminin şehir içi trafik düzeni açısında faydalı bir uygulama olduğunu söyleyen Av. Remzi Kutanoğlu, "Ancak bir hukukçu olarak bu uygulamadan ücret alınmasının yasal olmadığını belirtmek istiyorum. Bu açıdan yasalara uygun bir parkomat sistemini hayata geçirerek halkımıza hizmet edeceğiz. Parkomat sistemine devam edeceğiz ancak, vatandaşlarımızdan ücret almayacağız. Araç parklarında keyfiliği önlemek içi belirli bir bekleme saati uygulaması denetimi getireceğiz." dedi.

https://www.laztv.net//files/uploads/5729429a5a.JPG

KÜLTÜR SANA KOMPLEKSİ (GENÇLİK MERKEZİ)

"Ardeşen'de kültür ve sanat kompleksi altında bir gençlik merkezi yapıp, Ardeşen'li gençlerimize Tiyatro, Resim ve Müzik gibi sanatsal faaliyetler ile uğraşmalarını sağlayıp bu alanda yönlendirerek kültürel ve sanatsal alanda başarılı gençlerin yetişmesine vesile olmayı amaçlıyoruz."

DEVLET TİYATROSU

"Ayrıca belirli aralıklarla sürekli olarak devlet tiyatrolarını Ardeşen'de sahne almasını sağlayacağız."

MUHTAÇ AİLELERE 1 İŞ 1 MAAŞ

Muhtaç ailelerin Sosyal Yardımlaşma adı altında belirli periyotlarda devletten yardım parası aldığını anımsatan Av. Kutanoğlu, 'Muhtaç Ailelere 1 İş 1 Maaş' projesi kapsamında Mülki Amirinde yardımına başvurarak daha adaletli bir sitem hayata geçireceğiz. Ardeşen'de yaşayıp da, aile içerisinde çalışan bulunmaması durumunda (belirli şartlara uygun) kişileri, Belediyemiz bünyesinde kendisine uygun bir alanda istihdam edip asgari ücret vermeyi amaçlıyoruz. Bu konu çok hassas olup hakkaniyet ve adil bir düzen sağlayabilmek için ilçemizin mülkü amirliğinden veya kolluk kuvvetlerinden yardıma muhtaç kişiler ile ilgili kolluk araştırması raporlarından faydalanacağız. Belediye bütçesine göre de yardım edeceğimiz aile birey sayısını belirleyeceğiz."

https://www.laztv.net//files/uploads/c068a61ee9.JPG

BÜTÜN MAHALLELERDE DERE İÇİNDEN YOL

Ardeşen Belediye sınırları içerisinde yer alan mahallelerimizde dere içi yol projesi ile bütün mahallelerin pis su akıntılarını var olan kanalizasyon giderlerini Ardeşen Belediyesinin yapmış olduğu derin deşarj sistemine aktarımını sağlayacağız. Keza bunu yapmazsak Ardeşen Derin Deşarj projesinin bir anlamı kalmaz."

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 00:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73