banner72

Avni Kahya Mazbatasını Aldı

31 Mart Pazar Günü Yapılan Seçimler Sonucu Ardeşen Belediye Başkanlığını Kazanan AK Partili Avni Kahya Mazbatasını Aldı.

Avni Kahya Mazbatasını Aldı

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ayşenur Börklü’den aldı.

Hamidiye Bölge Adliyesinde Düzenlenen Törenle Mazbatasını Alan Avni Kahya, Yarın ise Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'den Görevi Devralacak.

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi ile İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu törende Ayrıca Kahya ile birlikte Ardeşen Belediye Meclis Üyeliğine Seçilen Havva Sinan, Fatih Öney, Y. Kenan Hatipoğlu, Zafer Sual, Gürkan Eksilmez, Ali Önçırak, Mehmet Bozkan, Adem Kulaber, Cumali Özdoğan ve Hatice Tektaş'da mazbatalarını aldı.

KAHYA; HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM

Mazbata töreninden sonra Adliye önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya “Öncelikle Ardeşen’e hayırlı olsun. Burada ciddi gayreti olan teşkilatıma teşekkür ediyorum. Baştan söylediğim bir şey vardı. Ben bütün Ardeşenli’lerin oylarını talibim. Şimdi de diyorum ki, önümüzdeki seçimlerde bugün alamadığımız Ardeşenli’lerin oylarını da alma adına çalışacağız. Bunun mührünü vuracağız. Bütün Ardeşen’in belediye başkanı olacağım. Ayrım yok. Hep birlikte Ardeşen olacağız. Bu teşkilat mükemmel bir kadro. Bunu da Ardeşen’de ispat edeceğiz. Ardeşen’e hayırlı olsun.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73