Baro Başkanı Çırakoğlu'ndan, Minik Öğrencilere Sürpriz

Rize Baro Başkanı Avukat Mehmet Çırakoğlu, eğitim öğretim sezonunun ilk gününde ziyaret ettiği Hamidiye Çözüm Koleji’nde minik öğrencilere pastalı sürpriz yaptı.

Baro Başkanı Çırakoğlu'ndan, Minik Öğrencilere Sürpriz

Okul Müdürü Bahri Kahya ile birlikte ana sınıfını ziyaret eden Rize Baro Başkanı Avukat Mehmet Çırakoğlu eğitim öğretime başlayan minik öğrencileri tebrik etti, öğretmen ve idari kadroya başarılar diledi.

Minik öğrencilere pasta sürprizi yapan Çırakoğlu, öğrencilerle birlikte pasta kesti.

ÇÖZÜM KOLEJİ BAŞARIYI YAKALIYOR

Hamidiye Çözüm Koleji Müdürü Bahri Kahya’da 32 öğretmen ile toplamda 46 personelle birlikte 330 öğrencinin okullarında ders başı yaptığını belirterek “Ana okulu, ilk ve orta okul olarak eğitim yapıyoruz. Her sınıftan 2’şer şubemiz var. Öğrencilerimizin öğlen yemeklerini veriyoruz. Servislerle çocukları evden alıp eve bırakıyoruz. Özelikle yabancı dil eğitimini çok önemsiyoruz. Haftada 7-8 saat İngilizce dersimiz var. Akademik eğitimin yanında sosyal, kültürel, sportif ve değerler eğitimini önemsiyoruz. Bu yıl 4’üncü senemiz. Geçen yıl 49 öğrencimiz mezun oldu. Bu öğrencilerin 19’u Fen lisesine yerleşti. Toplamda 23 öğrencimiz Fen lisesi puanı aldı.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 08:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER