banner72

Başakşehir'de Bir Ardeşen'li

2019-2020 Sezonu Şampiyonu Başakşehir Futbol Kulübü Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu, Ardeşen'in Gururu Oldu.

Başakşehir'de Bir Ardeşen'li

Başakşehir Futbol Kulübünün Başarısındaki En Önemli İsimlerden Biri Olan İrfan Saraloğlu Kimdir?

Rize Ardeşen'li İrfan Saraloğlu, Son Şampiyon Başakşehir Futbol Kulübünün Şampiyonluğa Ulaşmasında Kilit Rol Oynadı.

Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Okan Buruk'un Yardımcılığını Yapan Saraloğlu, Daha Önce Fenerbahçe Futbol Takımında da Önemli Görevler Almıştı.

Eski futbolcu olan Saraloğlu, Çaykur Rizespor, Sivasspor, Maltepespor, Erdemir Ereğlispor, Düzcespor, Siirtspor ve Keşanspor'da oynamıştır.

İrfan Saraloğlu kimdir?

İrfan Saraloğlu, 16 Eylül 1962'de doğdu. Rize Ardeşen'li Eski futbolcu olan Saraloğlu, şuan Başakşehir Futbol Külübünde Okan Buruk'un yardımcılığını yapıyor. Çaykur Rizespor , Sivasspor , Maltepespor, Erdemir Ereğlispor, Düzcespor, Siirtspor ve Keşanspor'da oynamıştır. Eskiden ise Fenerbahçe'de de görev yapmıştır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki kahraman
Zeki kahraman - 1 yıl Önce

Merhaba irfan saraloğlu sadece ardeşenin değil bütün türkiyenin gururudur çünkü o görevini en üst düzeyde maksimum çaba gösteren bir hocadır kendisi halamın oğlu olur kişilik olarakta mutevazi insanları seven sayan bir kişiliktir şampiyonlar liginde başarılar diliyorum yolu açık olsun sevgilerimle..

CEVAT KAHRAMAN
CEVAT KAHRAMAN - 1 yıl Önce

O bizim gurur kaynağımız.Yıllardır azimle ve bütün ciddiyetiyle görevini eksiksiz yapan kardeşim..Bu sonuç sürpriz değil,azmin zaferidir.Bir kez daha tebriklerimi iletiyorum.Hiç kuşkum yok ki başarıların artarak devam edecek olmasına.

Kani keskin
Kani keskin - 1 yıl Önce

Okan buruk hoca’da Aslen Trabzonun salacık köyünden

Munise-fındıklı
Munise-fındıklı - 1 yıl Önce

Tebrikler.,Okan hoca ile uyumlu bir çalışması olan değerdir.,gelecekte güzel yerlerde göreceğimizden şüphem yok başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73