Başkan Gültekin TÜGVA'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ardeşen Temsilciliğinin yeni açılan vakıf merkezini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve burada gençlerle buluştu.

Başkan Gültekin TÜGVA'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

2017 Ocak Ayında Ardeşen'de Temsilcilik Açan ve Yaptığı Faaliyetlerle Kısa Süre İçerisinde Herkesin ve Her Kesimin Tadrini Toplamayı Başaran TÜGVA Ardeşen Temsilciliğini Ziyaret Eden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, TÜGVA İlçe Temsilcisi Murat Demiroğlu ile Teşkilat Koordinatörü Ömer Faruk Zenginal, Koordinatörlük Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Vakıf Üyeleri ile Bir Araya Geldi.

TÜGVA Ardeşen Temsilciliğinin çalışmalarını ilgi ile takip ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Hakan Gültekin ise Sivil toplum Kuruluşlarının topluma sağladığı katkılardan bahsederek, "Özellikle Gençliğe dokunmayı başarabilecek, üretmeyi ve hayata geçirmeyi başarabilen başarılı bir vakıfın/sivil toplum kuruluşunun Ardeşen'de faaliyete geçmesi en çok da beni mutlu etti. Genç kardeşlerime çalışmalarında başarılar diliyorum. Ardeşen Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde güçlerine güç katmaya çalışacağız. Böyle güzel bir vakfın ilçemize kazandırılması çok güzel. Yeni Nesil Gençlik Vakfı olan Türkiye Gençlik Vakfı gençliğimizin geleceğine ciddi hizmetler edeceğine inanıyorum. Gençlik bizim geleceğimizdir. Gençlerle birlikte çalışmalar gerçekleştirmeye, projeler hayata geçirmeye büyük önem veriyoruz. Gençlerin aynı çatılar altında toplanarak hem ülkeleri hem de şehirleri için bir şeyler yapmak istemesi beni mutlu ediyor. Bu kapsamda Türkiye Gençlik Vakfı Ardeşen İlçe Temsilciliğinin başarılı çalışmalar yapacağına olan inancım tamdır.” dedi.

2017 Ocak ayında Ardeşen ilçesinde faaliyete başladıklarını anımsatan TÜGVA Ardeşen İlçe Temsilcisi Murat Demiroğlu, yola çıkarken tabela vakfı olmayacağımızı ve her an çalışan, faaliyet yapan, bulunduğu ilçeye, bölgeye ve ülkeye faydalı nesillerin yetişmesini sağlayacak çalışmalara imza atacağımızı ifade etmiştik. Geçen kısa süre içerisinde onlarca faaliyetle Ardeşen gençliğinin geleceğine dokunduk. Bundan sonra da dokunmaya devam edeceğiz. Ardeşen'de gençlerin buluşabilceği, sohbet edebileceği, kitap okuyabileceği, ders çalışabileceği güzel bir vakıf ortamı oluşturduk. Zaman zaman sohbet programlarının, kariyer günleri programlarının yapılacağı ortam hazırladık. Gençlerimizin eğitim geleceklerine dokunacak projeleri de yakın tarihte hayata geçireceğiz. Tabii bu süreçte Bizleri yanlız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Hakan Gültekin'e yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 07:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER