banner72

Başkan Kahya: Son Başbakanımız Yıldırım'la Temaslı Hiç Kimsede Kovid-19'a Rastlanmadı

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, son Başbakan Binali Yıldırım ve eşinin Kovid-19 testlerinin pozitif çıkması üzerine ilçede Yıldırım'la temaslı kişilerin tedbir amaçlı 5 günlük karantina sonrası yapılan Kovid-19 testlerinin negatif çıktığını bildirdi.

Başkan Kahya: Son Başbakanımız Yıldırım'la Temaslı Hiç Kimsede Kovid-19'a Rastlanmadı

AK Parti Eski Genel Başkanı ve son Başbakan Binali Yıldırım ve eşinin geçtiğimiz hafta gezi ve tatil amaçlı geldikleri Rize ziyareti sonrasında gittikleri Ankara’da vücut kırgınlığı sonrasında yaptırdıkları Kovid-19 testleri pozitif çıktı.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, yaptığı açıklamada, Yıldırım ailesinin testlerinin pozitif çıkması nedeniyle Yıldırım ve eşine geçmiş olsun dileklerini ileterek, Yıldırım ailesinin Ardeşen’de temaslı olduğu hiç kimsede Kovid-19 vakasına rastlanmadığını kaydetti.

Başkan Kahya açıklamasında şunları kaydetti: “Geçtiğimiz hafta ilçemizde misafir ettiğimiz Cumhuriyet tarihimizin son Başbakanı Sayın Binali Yıldırım ve kıymetli eşi Semiha Yıldırım Hanımefendinin Covid-19 testlerinin pozitif çıkması dolayısı ile olası ihtimallere karşı tedbir amaçlı 5 günlük karantina sürecimiz sonrası yapılan Covid-19 testlerimiz negatif çıkmıştır.

İki günlük Ardeşen ziyareti kapsamında ilçemize gelen Yıldırım ailesi ile temas eden hiç kimsede pozitif vakaya rastlanmamıştır.

Koronavirüs testi pozitif çıkan son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendi ve kıymetli eşi Semiha Yıldırım Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

Rabbimden tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73