banner72

CHP'li Özgür Özel Ardeşen'de Seçim Ofisi Açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Grup Başkanvekili Özgür Özel, Rize'nin Ardeşen İlçesinde Seçim Ofisinin Açılışını Gerçekleştirirken, Ardından Aday ve Proje Tanıtım Toplantısına Katıldı.

CHP'li Özgür Özel Ardeşen'de Seçim Ofisi Açtı

Ömer Faruk Zenginal /
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Beraberinde CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İYİ Parti ve CHP'li yöneticiler ile birlikte CHP Ardeşen Seçim İrtibat Bürosunun Açılışını Yaptı. Ardından Ardeşen'deki Bir Düğün Salonunda Düzenlenen CHP ve İyi Parti Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı.

https://www.laztv.net//files/uploads/045bc822ad.jpg

CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı, CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı ile İyi Parti'li Mehmet Zeki Demiroğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte bir konuşma yapan Özel, Millet İttifakı ile 31 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından Ardeşen'de 25 yıllık seçim zaferi hasretini sona erdireceklerini ifade etti.

https://www.laztv.net//files/uploads/52617c63a4.jpg

Haramdan ve yalandan korkan Ardeşen'in namuslu ve cesur insanlarını selamlıyorum ifadeleri ile sözlerine başlayan Özel, "Bugün burada önemli bir görevi yapmak üzere geldim. Ardeşen'in uzun süredir beklediği bir kucaklaşmaya ev sahipliği yapmasına vesile olmaya geldim." dedi.

https://www.laztv.net//files/uploads/580e47e62b.jpg

ARDEŞEN HAKKINI ALAMADI

Ardeşen halkının geçmiş dönemlerde iktidar partisi AK Parti'nin adaylarına verdiği oylarının karşılığını, hakettiği hizmetin karşılığını bu güne kadar alamadığını iddia eden Özel, "Hep iktidarla benzer bir Belediye Başkanı olsun, uyumlu çalışılsın diye düşünüldü. Ama bu kadar uyuma rağmen Ardeşen hakkını alamadı. Mevcut yönetim Ardeşen'in hakkını Ankara'dan Rize'ye, Rize'den ise  Ardeşen'e gelmesine engel oldu." dedi.

https://www.laztv.net//files/uploads/0f746f9714.jpg

BÜYÜKERŞEN ÖRNEĞİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Yılmaz Büyükerşen'i, "Bir bozkır'dan bir cennet yarattı" sözleri ile hatırlatan Özel, "Oysa burası (Ardeşen) zaten cennet. Mavi ise mavi var. Yeşil ise yeşil var. Deresiyle, doğasıyla, insan kaynaklarıyla son derece avantajlı bir coğrafya. 31 Mart'tan sonra Türkiye'nin göz bebeği olacak. Dünyanın dört bir yanından Turist yağacak. Ekonomisi kalkınacak, esnafı gülecek, üreticisi gülecek, Ardeşen makus tarihini değiştirecek." dedi.

https://www.laztv.net//files/uploads/859ef480fe.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/ba27013863.jpg

ARDEŞEN'E TAHSİN BAŞKAN YAKIŞIR

"31 Mart'ta Adeşen'e bir Belediye Başkanı lazım. Kavga etmeye değil, iyi yapılanlara teşekkür etmeye ama daha iyisini yamaya gelen bir başkan lazım. Hem makul, hem de kararlı olması lazım. Hesaptan kitaptan anlayan, namuslu, çalışkan biri lazım. İcraatı Ardeşen'e hizmet etmek, iz bırakmak, mücadelesi ise gece gündüz Ardeşen için çalışmak olması lazım. Bunun için de yola çıkmış adayımız Tahsin Başkan Ardeşen yakışır."

https://www.laztv.net//files/uploads/d61bcb61ff.jpg

MEHMET BAŞKAN YANINDA OLACAK

"Peki bu yolu tek başına mı yürüyor. Hayır. İttifak ortağımız İyi Parti burada. Belediyeyi yönetirken bugün de birlikte yol yürüdüğü Mehmet Başkan da yanı başında yer alacak. Onu da yanından ayırmayacak. Peki bu belediyeyi iki parti ile mi yönetecekler. Hayır. Ak Parti, MHP, İyi Parti, CHP ayrımı olmayacak."

https://www.laztv.net//files/uploads/5bb1a446e4.jpg

İLK ÜCRAATİMİZ, MAKAM KAPISINI SÖKMEK OLACAK.

31 Mart'tan sonra bu güne kadar yapılmış olan iyi işlere sahip çıkacağız. Ama bir şeyi ortadan kaldıracağız. Şu Ardeşen Belediyesi Tahsin Başkan'a nasip olur ise, ilk iş olarak makam odasının kapısını sökmek olacak. Ulaşılan bir belediye başkanı olması lazım. Sadece CHP'nin değil, bütün partilerin başkanı olacak."

https://www.laztv.net//files/uploads/da792543eb.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/56c6e8b432.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/0e5c66c258.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/26929ebe1f.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/a525ca4618.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/2c28cd52fe.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/eac3a27179.jpg

AÇILIŞ VE ADAY TANITIM TOPLANTISI

Özel ve beraberindekiler daha sonra seçim ofisinin açılışını gerçekleştirirken, ardından Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet caddesi esnafı ise selamlaştı.

Daha sonra Ardeşen'deki bir düğün salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısını katıldı.

Esnaf ziyaretleri yaparken İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İYİ Parti ve CHPli yöneticiler, belediye başkan adayları da kendisine eşlik etti.

https://www.laztv.net//files/uploads/1811a8f8b9.jpg

GENEL KONULARA DEĞİNDİ

CHP'nin millete hizmet etmeye talip olduğunu anlatan Özel,

"54 milyon seçmenin oyuna millete hizmete talibiz. Seçmenin doğduğu yere bakmıyoruz. Seçmenin etnisitesine, mezhebine bakmıyoruz. Geçmişte hangi partiye oy verdiğine bakmıyoruz. Özellikle Rize'de en çok AK Parti'lilerden oy bekliyoruz. Orduyu, yargıyı yöneten kişi gelmiş muhalefet partisini de yönetecek. Kiminle ittifak kuracağımıza karışıyor. 'Onu söyle, bunu söyle, bunu yap.' Çok net bir şey var. Cumhuriyet Halk Partisi 24 Haziran'da resmen, bu seçimde de kısmen İYİ Parti ve Saadet Partisi ile ittifak halindedir. Bu ruha uygun davranıyoruz ve davranmaya devam edeceğiz. Onun dışında kimseyi ötekileştirmiyoruz, itmiyoruz, kakmıyoruz. Resmi bir ittifak halinde değiliz. 82 milyona hizmet edecek şekilde 54 milyondan da oy bekliyoruz."

https://www.laztv.net//files/uploads/b8056a3f5a.jpg

Özel, CHP'ye verilen her oyun hizmete ve kardeşliğe verildiğini, Türkiye'de en güvenilir belediyeler arasında CHP belediyelerin yer aldığını ileri sürdü.

https://www.laztv.net//files/uploads/e62f4828a8.jpg

Tanzim satışlarında bakliyat satışına başlandığını hatırlatan Özel, "Bunlar İstanbul'a güneş açınca Türkiye'ye bahar geldiğini sanıyor. İstanbul'a kar yağınca Türkiye'ye kış geliyor. İstanbul, Ankara'da çok Bursa'da 2 tane, toplam üç ilde tanzim satış mağazası var. Rize'de tanzim satış mağazası var mı, yok. Siz ucuz patlıcan, domates, bugün başladığı gibi bakliyat alabiliyor musunuz? Nereden alıyorsunuz? Satıldığı marketten alıyorsunuz. Fiyatlar birbirini tutmuyor. Burada pahalı alıyorsunuz. 78 ilde yok. 78 ilde tanzim satış yok ama kameraları getiriyorlar tanzim satışları çekin. Vatandaşa 'Biz bu sorunu çözdük.' diyorlar. Vatandaşın karnı televizyonda gördüğü ucuz sebze, meyve bakliyatla doymaz." diye konuştu.

https://www.laztv.net//files/uploads/f7dce227e4.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/6f2911ea56.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/4027a60eb4.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/455729a58b.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/0a01fb11a8.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/15782d9ce7.jpg

https://www.laztv.net//files/uploads/c85e861489.jpg

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73