Demiroğlu'ndan Kadınlar Günü Mesajı

Türkiye Gençlik Vakfı Ardeşen Temsilcisi Murat Demiroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebeti ile İlgili Bir Açıklama Yaptı.

Demiroğlu'ndan Kadınlar Günü Mesajı

Kadınların, bir milletin geleceğini belirleyecek nesilleri yetiştirdiğine dikkati çeken Demiroğlu mesajında, “Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği, duyarlılığı, şefkati, barışı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların yetişmesi ve devamlılığını sürdürmesinin teminatıdır. Kadınlar bir milletin geleceğini belirleyecek olan nesilleri yetiştirerek toplumun ortak kaderini belirler. Kadınlara değer vermeyen toplumlar çağdaş medeniyetler düzeyine çıkamazlar” dedi.

Demiroğlu “Kadınlarımızın hayata daha çok katılmaları için onlara yeterince fırsat tanımalı, sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta ön plana çıkmalarını sağlamalı ve demokrasilerde onlara daha çok alan açmalıyız. Tarihimizden aldığımız ilham ile demokrasilerde daha güçlü olacağına inanıyor ve hakları korundukça daha nice tarihe geçecek kadınlarımız olacaktır. Türkiye’nin mimarlarını yetiştirecek kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER