banner72

Düz Mahalle Bağlantı Yolu Startı Verildi

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’nın seçim vaadi projelerinden olan Düz Mahalle, İnönü Caddesi bağlantı yolunda çalışmalara başlandı.

Düz Mahalle Bağlantı Yolu Startı Verildi

Söz verilen tarihte vatandaşların hizmetine sunulacak olan İnönü Caddesi ve Düz Mahalleyi birbirine bağlayarak bölge trafiğini rahatlatması beklenen yolda incelemelerde bulunan Başkan KAHYA, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA yaptığı açıklamada " Seçim Vaadimiz olan Düz Mahallemizin İnönü Caddesine bağlantı yolunda yol yapım çalışmalarına başladık. İnönü Caddesi ve Düz Mahalle bağlantı yoluyla birlikte Cumhuriyet caddesinde oluşan bölge trafiğini rahatlatmış olacağız. Bu yol Seçim Vaatlerimizden biriydi. Memleketimize bir eser kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başkan Yardımcımız ile birlikte yol çalışma alanlarında incelemelerde bulunduk, yetkililerinden bilgi aldık. Cumhuriyet Mahallesi Düz Mahalle bağlantı yolunu yıl sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz.  Bu yolun yapılması ile birlikte Düz Mahalle’mize alternatif bir bağlantı yolu sağlamış olacağız. Bundan sonraki hedefimiz İnönü Caddesi hattımızı yenilemek olacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73