Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneğinden Başkan GÜLTEKİN’e Ziyaret

Diriliş Başkanları Genel Kurulla isim değişikliğine giderek "Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği " ismine geçti. Bu anlamda Ardeşen ilçesinde de şubesi olan dernek yönetimi kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneğinden Başkan GÜLTEKİN’e Ziyaret

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Ardeşen Başkanı İbrahim HACIOSMANOĞLU, İlçe Teşkilat Başkanı Osman Bedri KUYUMCU, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem YAZICI, Erhan KULABER ve Mehmet KERESTECİ ilçede yeni açılan dernek dolayısıyla kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN’i makamında ziyaret Etti.

Dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren heyet, güncel konular ve Referandumla ilgilide fikir alış verişinde bulundu.

 17 ay gibi kısa bir süre sonunda 70 il 164 ilce 28 ülkede teşkilatlanmasını tamamlamış ve üç milyona yakın üye sayısına ulaşmış, misyonuna ve kuruluş amacına uygun olarak faaliyetlerini sürdürmekte olduklarını belirten Dernek Başkanı HACIOSMANOĞLU;  Derneğin misyonunda belirtildiği üzere milletimizin yararına olacak projelerden, Fikr-i Asim projesi mevcut idi. 02 Şubat 2017 tarihi itibarı ile Diriliş Başkanları Genel Merkezi Yönetim Kurulu kararı ile Diriliş Başkanları ismi Fikr-i Adım Fikir ve Düşünce Derneği olarak değiştirildi,
İsim değişse de bizim niyetimiz ve derdimiz değişmez, niyetimiz Allah ın rızası derdimiz ise İslam, Vatan ve Bayrak olduğu müddetçe aşılmayacak hiç bir engel yok" diye konuştu.

Diriliş Başkanları Genel Merkezi Yönetim Kurulunun 02 Şubat 2017 tarihi itibarı ile aldığı kararla Diriliş Başkanları ismi Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği olarak değişen Derneğin Ardeşen ilçe Başkanı İbrahim HACIOSMANOĞLU ve Beraberindeki İlçe Teşkilat Başkanı Osman Bedri KUYUMCU, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem YAZICI, Erhan KULABER ve Mehmet KERESTECİ ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Bizlere de bir Ziyarette Bulundular. Bizlerde Kendilerine Üstlenmiş Oldukları Bu Görevlerinde Kolaylıklar Diliyoruz Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER