Gültekin, Basın Mensuplarını Unutmadı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Münasebeti İle Ardeşen, Pazar ve Çamlıhemşin'de Görev Yapan Basın Mensuplarını Sabah Kahvaltısında Ağırladı.

Gültekin, Basın Mensuplarını Unutmadı.

Ardeşen Belediyesi Sahil Çay Bahçesinde Gerçekleştirilen Program da Ev Sahipliğini Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Yaparken, Bölgenin Etkin ve Önde Gelen Çok Sayıda Gazeteci Katılım Sağladı.

Basın mensupları ve gazetecilerin zor şartlarda önemli bir görev icra ettiklerini söyleyen Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Zaman zaman sizlerle bir araya geliyoruz. Ancak bugün sizin için çok özel bir gün. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Toplumun aydınlatılması adına zaman gözetmeksizin zor şartlarda önemli bir görevi misyon edindiniz. Maalesef toplumda her şey doğru bir şekilde iletilmiyor. Bu anlamda size çok önemli görev düşüyor. İlçede belediye olarak yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerimizi halkımıza aktarma ve anlatma açısından sizden önemli bir destek alıyoruz. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu kapsamda sizin şahsınızda tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin gazetecilerle çektirdiği hatıra fotoğrafı sonrasında organik çay hediye etti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER