Hakan Gültekin'den Bir İlk Daha!

Başkanlığa Geldikten Sonra, Ardeşen'den Bir Çok Yeniliğe ve İlke İmza Atan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'den Bir İlk Daha...

Hakan Gültekin'den Bir İlk Daha!

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen'de Farklı Günlerde Çok Sayıda Ortaöğretim/Lise Öğrencileri ile Öğle Yemeğinde Bir Araya Gelerek Fikirlerini Aldı.

Başkan Gültekin Bu Uygulamadaki Amaçlarını şu sözlerle ifade etti; “Geleceğimizin Teminatı Olan Çocuklarımıza Daha İyi Bir Eğitim İçin Zemin Hazırlamalıyız. Her Gün Farklı Okullardan Öğrencilerle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyoruz. Gençlerimizin Heyecanlarını Paylaşarak İlçemiz Hakkındaki Fikirlerini Büyük Bir Dikkat ve İçten Bir Samimiyetle Dinlemekteyiz. Onların Fikirleri Yeni Ardeşeni ve Yeni Türkiye’yi Şekillendirecektir. Bu Anlamda, Türk Telekom Anadolu Lisesi nden Furkan Aslıyüksek, Gökhan Gürsal, Ramazan Pune ve Sezer Aytemiz,  Ardeşen Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Selman Özyanık, Muzaffer Mahmutoğlu, Mehmet Ataseven, Mahmut Ofluoğlu, Salih Berkan Okutan ve Önder Balaban. Ardeşen Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilerimizden B.Ali Ataseven, Doğan İslamoğlu, Ahmet Kali, Kadir Genç, Furkan Kuru, Çağrı Tekeşin ve Alparslan Öksüz. Anadolu Fen Lisemizden Osman Bingöl, Muzaffer Korkmaz, Berkay Akarsu, Taliha Kuleci, Nur Seda Gündoğdu ve Melike Yıldırım ile Sohbet Etme İmkânı Bulduk. Öğrencilerimizin Heyecanları ve Yeni Fikirleri Gençlerimizi Daha İyi Anlamamıza Vesile Oldu, Hedefleri Doğrultusunda Allah Zihin Açıklığı Versin. “Diye konuştu.

Başkan Gültekin Ayrıca; “Gençlerimizin dertleriyle hâllenirken, kendilerinin de İlçemiz hakkındaki düşüncelerini ve beklentilerini dinleme fırsatı buldum. Toplumun her kademesi öğrencilerimize gereken önemi ve özeni göstermelidir diye düşünmekteyim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER