banner72

Hamidiye Çözüm Koleji Ödüllendirildi

LGS Sınavında İlk 10'a 2 Öğrencisini Sokmayı Başaran Hamidiye Çözüm Koleji Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Ödüllendirildi.

Hamidiye Çözüm Koleji Ödüllendirildi

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 2020 Liselere Giriş Sınavında (LGS) çok büyük emek ve azim göstererek Rize'de ilk 10'a giren öğrencilere yönelik ödül töreni düzenlendi.

Hamidiye Özel Çözüm Kolejinde İse İl 2.si Olan Egemen Başdemirci ve İl 6.sı Olan Ceyda Kaya'da Ödüllendirilen İsimler Arasında Yer Aldı.

Törene İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, Şube Müdürleri Zafer Haşimoğlu, Eyip Solmaz, Fikret Solak ile veliler ve okul temsilcileri katıldı.

Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar KOÇAK başarının azının zeka, çoğunun ise azim ve kararlıkla çalışmak olduğunu ifade ederek, pandemi sürecine rağmen bu başarıyı gösteren öğrencileri, destek veren ailelerini ve öğretmenlerini tebrik etti.

Koçak, Bu başarının öğrencilere çok daha büyük sorumluluklar yüklediğini belirterek, Artık bu başarıları artırarak çok daha büyük hedeflere koşmalarının ve bu başarıların sırlarını da rol model olarak kendilerinden sonra gelecek arkadaşlarına aktarmalarının gerekliliğini vurguladı.

Tören öğrencilere ödüllerin takdim edilmesi ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73