banner72

Hamidiye Çözüm Koleji Yine Birinci Oldu

Hamidiye Çözüm Koleji, Akademik Başarıda da Lider.

Hamidiye Çözüm Koleji Yine Birinci Oldu

Hamidiye Özel Çözüm Koleji, Rize il genelinde 5 Aralık Çarşamba günü yapılan, Pazar'da 10, toplamda ise 30 ortaokulun katıldığı deneme sınavında 5,6,7 ve 8. sınıflarda Rize il birincisi oldu.

Öte yandan, 30 Kasım Cuma günü Türkiye genelinde 50 okulun katıldığı Çözüm Okulları kurumsal sınavında da 7 ve 8. sınıflarda yine birinci olmuştu.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığını anımsatan Okul Müdürü Bahri Kahya; "Üst üste elde edilen birincilikler bizlerin haklı gururu oluyor. Bu başarıdaki en önemli faktör ise öğretmen-öğrenci ve öğretmen - veli işbirliği ile öğrencilerimize uygulamış olduğumuz etütler ile profesyonelce uyguladığımız koçluk sisteminin sonucudur. Öğretmen kadromuzla birlik, beraberlik ve takım ruhu içerisinde çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bizlere olan güveni öğretmenlerimizi olumlu yönde motive etmekle beraber, öğretmen-öğrenci diyaloğu başarımızı etkileyen diğer faktörler arasında yer alıyor. Bundan sonraki hedefimiz, her yıl olduğu gibi bundan sonra da ortalamamızı artırmak ve istikrarı elden bırakmamaktır. Tüm öğrencilerimizi, emeği geçen öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 yıl Önce

Maşaellah.

Murat D.
Murat D. - 3 yıl Önce

Tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum

Mesut
Mesut - 3 yıl Önce

Bence bu okul bölgemiz için bir velinimet. değerini bilmek, anlamak lazım. Allah utandırmasın. bölgemizden büyük büyük insanlar yetiştirmeyi nasip etsin.

Hızır
Hızır - 3 yıl Önce

Sevgili Bahri Hocam, Tebrik Ediyorum.

Kalem
Kalem - 3 yıl Önce

Başarılarınızın devamını dileriz

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73