İsmail Kuyumcu, Ardeşen TSO Başkanlığına Adaylığı Açıkladı - İşte Detaylar

İşadamı, Kaçkarlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, 2 Nisan'da Yapılacak Olan Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığına Adaylığını Açıkladı. Toplantıya, Kuyumcu'nun Listesinde Yer Alan Çok Sayıda İşadamı da Katıldı.

İsmail Kuyumcu, Ardeşen TSO Başkanlığına Adaylığı Açıkladı - İşte Detaylar

İşadamı İsmail Kuyumcu, Ardeşen Merlan Et ve Balık Lokantasında Düzenlenen Yemekli İstişare Toplantısında, Ardeşen TSO Başkanlığına Adaylığını Resmen Açıkladı.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Kuyumcu, Ardeşen’imizi kucaklayacak, tüm sorunlarını çözmede öncelikli görev üstlenecek ve takım çalışması ile tüm üyelerine mesai gözetmeksizin hizmet edecek bir yapı ile Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olduğunu ifade ederek, "Her şeyden önemlisi “ben” anlayışını bir kenara bırakarak “biz” anlayışı ile takım çalışması sergilenecek ve Ardeşen’imize hizmette yarışılacaktır." dedi.

Kuyumcu'nun Açıklamalarından Satır Başları;

Çağımız dünyasına örgütlü toplumların her alanda sergiledikleri başarı hikayeleri damgasını vurmaktadır. Örgütlü toplumlar üyelerinin sinerji ve katkılarıyla maksimum verim ve başarıyı yakalayabilmektedirler. Ülkemizde faaliyet gösteren “ Ticaret ve Sanayi Odaları” üyelik yapısı ve oluşumu itibariyle örgütlü toplum yapısının en güzel örnekleridir.Ticaret ve sanayi odaları üyelerin müşterek ihtiyaçlarının karşılanması,  mesleki faaliyetlerinin kolaylaştırılması bakımından kamu tüzel kişiliğine sahip meslek kuruluşlarıdır.Bu bağlamda Ardeşen Ticaret ve Sanayi odası da aynı amaç ve kapsamda 1994 yılından buyana faaliyetini sürdürmektedir.

Değişen mevzuatlar, yasal düzenlemeler, günün koşulları, mesleki ihtiyaçlar ve yöresel ihtiyaçlar gibi sürekli değişim gerektiren bir hayatta stabil kalarak ihtiyaçlara karşı organize bir cevap üretememek maalesef toplumsal değer ve kazanımlarımızın bir sonraki nesillere aktarımını sekteye uğratmaktadır. Sorunları tespit eden, proje ve çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hakim kılmak ise bizim tüm değerlerimizin sonraki nesillere aktarımını sağlayacaktır.

Bu bağlamda; Ardeşen’imizi kucaklayacak tüm sorunlarını çözmede öncelikli görev üstlenecek ve bir takım çalışması ile tüm üyelerine mesai gözetmeksizin hizmet edecek bir yapı ile Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasına adaylığımızı açıklıyorum. Her şeyden önemlisi “ben” anlayışını bir kenara bırakarak “biz” anlayışı ile bir takım çalışması sergilenecek ve Ardeşen’imize hizmette yarışılacaktır.

Basın toplantımıza iştirak eden basın mensubu arkadaşlarımıza ve oda üyelerimize teşekkür eder çıktığımız bu yolda Yüce Allah’ tan (cc) başarı ve kolaylıklar temenni ederim.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 11:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulhamit Okumuş
Abdulhamit Okumuş - 2 ay Önce

Hayırlı olsun allah muhafak etsin

Ali Seyhan
Ali Seyhan - 2 ay Önce

hayırlı olsun allah muhafak etsın

Ömer Kus
Ömer Kus - 2 ay Önce

HAYIRLI OLSUN ÂLLÂH MUAFAK ETSIN INŞALLAH BAŞARILAR DILERIM

Imdat Yarıcı
Imdat Yarıcı - 2 ay Önce

Hayırlı olsun

Şaban Ali Yankın
Şaban Ali Yankın - 2 ay Önce

Başarılar

Ahmet Varer
Ahmet Varer - 2 ay Önce

Allah hayirlisini nasip etsin

SIRADAKİ HABER