JAK Timleri de Nehir'e Ulaşamadı

Rize'nin Ardeşen ilçesinde Dere Suyuna Kapılarak Kaybolan Nehir Zenginal'a Ulaşmak İçin Başlatılan Çalışmalar Sona Erdi. 22 Gün Boyunca Devam Eden Çalışmalarda, Kayıp Nehir'e bir türlü ulaşılamadı.

JAK Timleri de Nehir'e Ulaşamadı

Rize'nin Ardeşen ilçesinde 19 Haziran Pazartesi günü Tunca Deresine kapılarak kaybolan Nehir Zenginal'ı bulmak için Tunca Vadisi boyunca arama tarama faaliyeti yürüten Jandarma Özel Arama Kurtarma (JAK) ekipleri de bir sonuç elde edemedi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nehir'in babası Kadir Zenginal, "22 gündür Kızımı bulabilmek için canla başla mücadele ettik. Gerek bölge halkına, gerekse de devletimiz güvenlik güçleri ve askerlerimize çok teşekkür ediyorum. JAK ekipleri yaklaşık 1 haftadır detaylı bir çalışma yaptı. Mümkün olan her yer kontrol edildi ancak bir sonuç elde edilemedi. Su seviyesinin azalması için bekliyoruz. Ardından yeniden arama talebinde bulunacağız. Umudumuzu kaybetmeden arama çalışmalarını sürdüreceğiz." dedi.

Kendisinin hiç ara vermeden arama çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Zenginal, komşularımız ve köylülerimizin yardımları ile kendi imkanlarımızla arama çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER