banner72

Kadına Karşı Şiddete Hayır!

“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” etkinlikleri kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla Rize'nin Ardeşen İlçesinde, Rize Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi tarafından kadına yönelik şiddetle mücadeleye dikkat çekmek için etkinlik düzenlendi.

Kadına Karşı Şiddete Hayır!

Rize Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi, Ardeşen Off Road Kulübü, Rize Off Road Kulübü, Rize Motosiklet Derneği ve Kaçkar Dağcılık Rafting Kayak İhtisas Spor Kulübü işbirliği; Rize Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Ardeşen Kaymakamlığı ve Ardeşen Belediyesi katkıları ile kadına karşı şiddetle mücadele için etkinlik düzenlendi.

Milli birlik ruhuyla, kadına yönelik şiddetle mücadeleye dikkat çekmek için Ardeşen Off Road Kulübü, Rize Off Road Kulübü, Rize Motosiklet Derneği tarafından Ardeşen İlçesinde şehir turu yapılarak, pankart ve dövizler açıldı.

Programın bitiminde İl Müdür Yardımcısı Yunus Efendioğlu tarafından etkinliğe destek veren kulüp başkanlarına hediyeleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73