banner72

Kaymakam Refiki Yusuf Akın, Ardeşen'de Göreve Başladı.

Kaymakam Refikliği Yusuf Akın, Ardeşen'deki Görevine Başladı.

Kaymakam Refiki Yusuf Akın, Ardeşen'de Göreve Başladı.

Kaymakam Refikliği stajı boyunca Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz'a refakat edecek olan Ardeşen'li Kaymakam Refiki Yusuf Akın, göreve başladı.

Konuyla ilgili Ardeşen Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi: "Ardeşen Kaymakamlığı maiyetine Kaymakam Refikliği stajı için görevlendirilen Kaymakam Adayı Yusuf Akın ilçemiz Ardeşen’deki görevine başlamıştır. Kaymakam Refikliği stajı boyunca ilçe Kaymakamımız Emrah Yılmaz'a refakat edecek olan Kaymakam Refikimiz Yusuf Akın, ilçedeki iş ve işlemler, Kaymakamlığın faaliyet, koordinasyon, denetim ve yatırım görevleri konusunda incelemelerde bulunacaktır." denildi.

YUSUF AKIN KİMDİR?

1993 yılında Rize’nin Ardeşen İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Rize’ de tamamladı. 2011 yılında başlamış olduğu Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2015 yılında mezun oldu. 2016 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak 2017 yılında 105. Dönem Sakarya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.
 
Sakarya Valiliği’nde İl Merkez Stajını sürdürmekteyken Karapürçek İlçesi Kaymakam Vekili olarak görevlendirildi. 2 Ekim 2017 tarihinden itibaren ise Ardeşen ilçesinde göreve başlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 11:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem berbeeoğlu
Erdem berbeeoğlu - 2 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun başarılar emrah bey kaymakama selam saygılar

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73