banner72

MHP'nin Ardeşen İlçe Başkanı Değişti

Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanı İhsan Alkan, MHP'nin Ardeşen İlçe Başkanlığına Cemil Bayrak'ın Atandığını Açıkladı.

MHP'nin Ardeşen İlçe Başkanı Değişti

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan; "Cemil bayrak beyi görevlendirdik. Hali hazırda yeni ilçe binası kurulmakta. Ardeşen'deki değişim fikir ayrılığı değil, daha güçlü olmak için yaptığımız bir kan değişimi, bayrak değişimi yoksa eski ilçe başkanımız yönetimi ve kurul üyelerinden allah razı olsun, onlar ellerinden gelen mücadeleyi yaptılar düzeni tertibi kurdular, ellerinden geleni yaptılar, biz bütün ilçelerde başarı sağladık, seçimlerde Ardeşen de 35 gün bende çalıştım, iyi bir başarı vardı bu başarı Milliyetçi Hareket Partisi'nin başarısıdır, şahısların başarısı değildir, kan değişimi lazımdı bayrağı daha yukarılara taşımak lazım, birisi bir yerlere kadar getirdi, yorulan oyundan düşen arkadaşlarımız dinlenmeye çekildi. Ben bir il başkanı olarak kendi çalışacağım ekibi kendim seçmem doğal olarak hakkımdır. İlerleyen günlerde geniş çaplı açıklama yapılacağım" ifadesini kullandı.

Cemil Bayrak kimdir?

1977 de Almanya'nın Münih Kentinde Doğdu. İlkokulu Ardeşen'in Aşağı Durak Köyünde Bitirdi. Orta okulu ve Liseyi Almanyada bitirdi. Almanyada Yüksek okulda 4 yıl Yeraltı, Yol ve Peysaj Yapıları için Yapı Ressamlığı Teknikerliği eğitimi aldı. Okuldan sonra Almanya'da Beş Yıl Ticaret Yaptıktan sonra memleket özlemi üzerine 2014 Yılında Ardeşen'e temelli olarak taşınıp, Ardeşende Ticarete atılıp, İnşaat Şirketi kurdu. Ardeşen'in Sevilen Esnaflarından olan Cemil Bayrak iyi derecede İngilizce ve Üst düzey seviyede Almanca bilmektedir.

Cemil Bayrak Evli olup İki çocuk babasıdır.

ESKİ YÖNETİM

Serkan Esirgemez ve yönetim kurulu Rize Ardeşen ilçe başkanlığına 13.04.2016 tarihinde atamaları yapılarak ilçe yönetim kurulunu oluşturdu. 14.01.2017 tarihinde kongre yaparak üyelerin ve delegelerin tümünün güven oyunu alarak Serkan Esirgemez yeniden başkan seçildi.

İlçe teşkilatı olarak 16 nisan 2017 referandum ( halk oylaması) 24 haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimi Cumhur ittifakı seçimine 31 mart 2019 mahalli idareler yerel seçimleri katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen ilçe başkanlığı yerel ve mahalli idareler seçiminde Ardeşen Belediye başkanlığında bir önceki seçimde 617 olan mevcut oyu 1256 ya, il genel meclisindeki 1830 mevcut olan oyu 6388 e çıkararak Rize genelinde ilk kez il genel meclisi çıkarttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73