banner72

Minik Cemre, Yardımlarınızı Bekliyor - İşte Detaylar

Aslen Ardeşen'li Olan Ancak, Artvin'in Borçka İlçesinde Yaşayan Önder Ailesinin Minik Kızları Cemre, Yardımlarınızı Bekliyor.

Minik Cemre, Yardımlarınızı Bekliyor - İşte Detaylar

ZİRAAT BANKASI BORÇKA ŞUBESİ /OSMAN ÖNDER
IBAN TR7700 0100 0377 5959 5050 5001

BU HABERİ LÜTFEN PAYLAŞALIM

4 Yıldır Bağışıklık Sistemi Sorunları, Karaciğer-Dalak Büyümesi, Virüs Enfeksiyonları, Mantar ve Verem Başlangıcı hastalıkları ile mücadele veren Cemre Önder İçin Yardım Kampanyası Başlatıldı.

Aslen Rize Ardeşen'li olan Ancak, Artvin'in Borçka İlçesi, Güreşen Köyünde Yaşayan Önder Ailesi, 4 Yıldır Minik Kızları Cemre'nin Hastalığı ile Mücadele Ediyor.

Cemre İçin Sosyal Medya Üzerinden Yardım Kampanyası Başlatılırken, Konuyla İlgili Bir Açıklama Yapan Cemre'nin Babası Osman Önder, Söz Konusu Sorunlara Sebep Olan Ana Hastalığa Bir Türlü Teşhis Konulamadığını İfade Ederek, "4 Yıldır Kızımın Tedavisi İçin Ankara Hacettepe Hastanesine Gidip Geliyoruz. Ancak, Kızımın Sağlık Durumu Her Geçen Gün Daha da Kötüye Gidiyor. Rahatsızlıkları doğumundan 5 ay sonra başladı. Bu zamana kadar birçok test yapıldı ancak hastalığına konulmuş kesin bir tanı yok. Bu nedenle doğru tedavi uygulanıp uygulanmadığını bilmiyoruz. Ayrıca kan pıhtılaşması enfeksiyonundan dolayı bir gözünün kör olması ve diğer göze sıçrama olasılığı da var. Kızımız gözümüzün önünde adeta eriyor." dedi.

TÜM İMKANLARI KULLANDI

Kızının iyi olması için 4 yıldır hastane hastane dolaştıklarını anımsatan Önder, "Tüm İmkanları Seferber Ettik. Artık gücümüz kalmadı. Devlet büyüklerimizden ve hayırseverlerimizden yardım eli bekliyoruz." dedi.

KÜÇÜK CEMRE İÇİN HESAP NUMARASI AÇILDI

ZİRAAT BANKASI BORÇKA ŞUBESİ /OSMAN ÖNDER
IBAN TR7700 0100 0377 5959 5050 5001

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 20:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra Aydın
Kübra Aydın - 2 yıl Önce

Rabbim şafi ismiyle şifa versin umarım minik kuzu iyi olur Keşke durumum iyi olsaydı da yardım edebilseyim

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73