banner72

Özyanık : Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Cumhurbaşkanının Yanındadır

Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Murtaza Özyanık, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Hedef Alan Sözleri Üzerine Yaptığı Açıklama da, " Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Cumhurbaşkanının Yanındadır" İfadelerine Yer Verdi.

Özyanık : Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Cumhurbaşkanının Yanındadır

Özyanık, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, kuruluşunun sonrasında ki kritik dönemlerin ardından süre gelen bu zamana kadar en az kuruluş dönemi derecesinde ciddi süreçten geçmektedir. Olabildiğince yerli ve milli adımlar atılmakta, tarih sahnesinde güçlü bir yer edinişi sürdürme mücadelesi verilmektedir. Savunmadan ve enerjiden tutun bağımsızlık ve toprak bütünlüğü mücadelesi ile karada, havada ve denizde amansız mücadele verilmektedir. Tüm bu bahsedilenler siyasi değil, milli mücadeledir. Hal böyleyken Akdeniz'de hem deniz hemde kara sınırlarımıza yüzyıllardır gözü olan Fransa ve şımarık Avrupa Birliği çocuğu Yunanistan bir takım eylem ve söylemlere girişmişlerdir." ifadelerini Kullandı.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un Eski düşmanların sözlerini hatırlatır nitelikte ki "Bizim derdimiz Türk milleti ile değil Recep Tayyip Erdoğan iledir" sözünü anımsatan Özyanık, "Bu söz tamamen millete şirin görünüp cumhurbaşkanını hedef tahtasına koyma girişimidir. Aziz Türk Milletinin böyle bir söyleme vereceği taviz yoktur. Kayıtsız şartsız her kesimden destek alan Cumhurbaşkanımızı Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği olarak bizlerde destekliyor ve yanında yer aldığımızı ifade ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73