banner72

Şehir Hastanesi Ardeşen'de Olmasını Beklerdik.

İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu,"18 Yıllık AK Parti İktidarında Kaybedenin Hep Ardeşen Olduğunu, Rize'de Yapılması Planlanan Şehir Hastanesinin Rize ile Birlikte Artvin İline de Sağlıklı Hizmet Verebilmesi İçin Ardeşen'de Olmasını Beklerdik." dedi.

Şehir Hastanesi Ardeşen'de Olmasını Beklerdik.

İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu, 18 Yıllık AK Parti İktidarının Ardeşen'deki çalışmaları hakkında genel bir değerlendirmede bulunarak, Kaybedenin hep Ardeşen olduğunu söyledi.

Kayıp 1 : Ardeşen İlçe Hastanesi

Ardeşen'in bağrından sökülüp alınan Devlet hastanesi, sözde değil gerçek Ardeşen sevdalılarının hala burukluğunu içinde taşıdığı bir kayıp olduğunu ifade eden Demiroğlu; "Ancak her zaman kaybedilenin yerine koyabileceğimiz şeyler için fırsatlar doğar. Önemli olan bu fırsatları görüp doğru zamanda doğru hamleleri yapabilmektir.  Bir süre gündemi meşgul eden Rize şehir hastanesi ile ilgili yer arayışları haftalarca kamuoyunda tartışma konusu oldu.  Adından da anlaşılacağı üzere geniş coğrafi alana hizmet etmesi öngörülen hastanenin Rize ve Artvin bölgelerine hizmet vermesi planlanmaktadır.  Bu durumda yer seçimi hususu hizmet faktörü dikkate alındığında Rize merkez yerine Artvin il ve ilçelerinin kolay ulaşımının sağlanabileceği yer olarak, mantıklı olan ortalarda bir yerde olmasıdır.  İşte tamda bu noktada ilçemizin siyasette kendini öncü ilan eden Ardeşen sevdalıları ile; Kendilerini sadece seçim dönemlerinde görmeye alıştığımız önemli makamları dolduran bürokratlarımızın “BÖLGE HASTANESİ ARDEŞENDE OLSUN“ diye kulisler yapmasını, girişimlerde bulunmasını ve daha önemlisi kamuoyunu harekete geçirmesini beklerdik. İç siyasette ters düşmemek adına susmalarını değil." dedi.

Demiroğlu, "İlçemizin bu hizmeti karşılayabilecek Arazi yapısına  sahip olduğunu, ulaşım ve yol ağı bakımından yeterli olduğu konaklama, barınma ve altyapı bakımından son derece uygun olduğu dahası bu hastanenin Doğaya ve çevreye zarar vermeden yapımının uygun olduğunu haykırmamız ve bu eseri ilçemize kazandırma yolları aramalıyız. İşte bu şekilde ilçemize olan borcunuzu bir nebze ödeyebilirsiniz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
CEMİL YENİAY
CEMİL YENİAY - 7 ay Önce

Iyi diyorsun güzel diyorsun bütün ilçe başkanları bir olun pazar Ardeşen fındıklı hangi partiden olduğunuz fark etmez güçleri birleştirin bastırın baskanliga

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73