banner72

S.S. 2 Nolu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifinde Çok Şey Değişecek

Başkan Adayı Memoğlu Ziyaretlerini Sürdürüyor

S.S. 2 Nolu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifinde Çok Şey Değişecek

S.S. 2 Nolu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifi için adaylığını açıklayan Turan Memoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri çevre kooperatifleri ÇAYKUR ve özel sektör çay fabrikalarını da ziyaretlerde bulunarak kooperatifimize nasıl değer katarız’ın çalışmasını yürütmekteyiz.

Ziyarette Başkan adayı Memoğlu, Yönetim kurulu aday üyeleriyle birlikte geliştirmiş olduğumuz yazılımla her üyeye eşit nakliye imkânı sunulacağının altını çizen Memoğlu örnek olabilecek bir yazılım la kooperatif işleyişini daha rahat ve adaletli bir sistemle yönetile bilecek olduğunun altını çizdi


Komşu kooperatifler, Fabrikalar ve üyelerimizden gelen taleplerle hazırlanan bu yazılım İlgili fabrikaların iş talepleri sistem üzerinden başlayıp nakliyeci arkadaşlarımıza ulaşımı fabrikadan alım yerlerine varana kadar tüm hak ediş fiyatlandırması sisteme tanımlayarak bütün iş hareketlerini veri tabanına kayıt edip nakliyeci arkadaşlarımızın sistem üzerinden otomatik aranması sağlanacaktır.

Yapılan bu yazılımla bütün üye arkadaşlarımız sıra takiplerini internet üzerinden kolayca bulundukları yerden cep telefonlarıyla canlı olarak sıra takiplerini sağlayabilecekleri gibi kooperatifte kurulacak olan ekranlardan da iş takipleri sağlamayacaktır. Yaklaşık olarak 5 aylık bir süreyle hassasiyetli çalışma sonucu elektronik bir sistem geliştirmiş bulunmaktayız bu vesileyle tüm meslektaşlarımızı elektronik sıra sistemi ile adaletli iş dağılımını sağlamanın yanı sıra kırtasiye giderlerini minimize ederek tasarruflu yönetmeyi planlıyoruz

Uzun yol çalışan üyelerimiz için de en büyük sorun olan uluslararası C2 yetki belgesi ve taşıma işleri organizatörlüğü yetki belgesi TİO belgesi için bölge müdürlükleri ile görüşerek kooperatifimize kazandırmak için gerekli görüşmeleri sağladık, uzun yol çalışan üyelerimiz için göreve geldiğimiz den itibaren gerekli olan yetki belgelerine çoğunluğu sağlayarak kooperatifimize kazandıracağız.

Uzun yolda olan meslektaşlarımız için gerekli olan tüm çalışmaları temsilci arkadaşlarımızla çözüm odaklı ola bilmek için sanayi bölgelerindeki imalatçıların ziyaretlerini sağlayarak meslektaşlarımızın kazançlarını daha üst seviyelere taşıyacağızBilindiği üzere S.S. 2 Nolu Ardeşen Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 12 Eylül 2020 Cumartesi günü Ardeşen Belediyesi Konferans salonunda saat 10:00da olağan kongresini gerçekleştirerek yeni başkanını seçecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73