Sultan Rauf Oğuz, Milletvekili Adayı...

Rize'nin Önemli Bürokratlarından Sultan Rauf Oğuz, AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Bugün Görevinden İstifa Etti.

Sultan Rauf Oğuz, Milletvekili Adayı...

24 Haziran'da yapılacak seçimler öncesi AK Parti'de milletvekilliği aday adaylığı sürecinin başlamasıyla birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Daire Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Adalet ve Kalkınma Partisi Rize Milletvekili Adaylığı için görevinden istifa etti.

Bürokraside bu güne dek önemli görevlerde bulunan Oğuz, aynı zaman da Rize'yi ve Ülkemizi Hentbol Avrupa Kupası Yarı Finalinde temsil eden, Türkiye'de ise Şampiyonluklar yaşayan Rize Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü'nün de (GSK) 10 yıldır Başkanlık görevini sürdürüyor.

RAUF OĞUZ SULTAN

CUMHURBAŞKANININ TAKDİRİNİ ALMIŞTI

Bürokrasinin yanında sportif anlamda ülkemize önemli başarılar Kazandıran Ardeşen GSK Başkanı Oğuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın övgüsünü ve takdirini kazanarak Rize ziyaretlerinde kendisini tebrik etmişti.

BAŞVURUYU RİZE'DEN YAPACAK

Bugün görevinden istifa eden Oğuz, önümüzdeki günlerde Rize Milletvekili Aday Adaylığı için AK Parti Rize İl Başkanlığına başvuruda bulunacak.

Sultan Rauf Oğuz Milletvekili Adayı İsmail KAraman

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 16:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer kaptı
ömer kaptı - 2 ay Önce

ardeşenli millet vekili yakışır

SIRADAKİ HABER