SULTAN RAUF OĞUZ, RİZE'Yİ KUCAKLIYOR - Vekil Gibi Çalışıyor...

Adalet ve Kalkınma Partisi Rize Milletvekili Aday Adayı Sultan Rauf Oğuz, Seçim Çalışmalarını Esnaf Ziyareti İle Sürdürürken, Rize Genelinde Halkla Kucaklaşmasına Devam Ediyor.

SULTAN RAUF OĞUZ, RİZE'Yİ KUCAKLIYOR - Vekil Gibi Çalışıyor...

Rize Genelinde Esnaf Ziyaretlerini Sürdüren Oğuz, Son Olarak Ardeşen ve Pazar ilçesinde esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip, çözüm önerileri hakkında istişarede bulundular.

Bölge esnafı ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Oğuz ise hoş sohbet, ilgi ve alaka karşısında duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Çalışmaları ile ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan Oğuz, "Halkımızı kapıda bekletmek yerine, biz kapılarında olacağız. Dertlerinden kaçma yerine, dertlerine ortak olacağız. Çıktığımız bu hizmet yolunda her daim vatandaşımızın ve Rize'mizin tüm sıkıntılarını ele alıp çözümüne ulaşmak için canımızla kanımızla ter dökeceğiz. Hürmet için değil, hizmet için bu yola çıktığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Özellikle yapmış olduğu ziyaretlerde karşılaştığımız ilgi, alaka ve hoş sohbetler bize güç veriyor. Bu ilgilerinden ötürü tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 2 ay Önce

temayülde Muhammet Avcı ve Rahmi metinin ardından 3. olan Rauf Oğuz'u TBMM'de görmek istiyoruz. Teşkilat arkasında.

SIRADAKİ HABER