banner72

Umre'den Rize'ye Dönenlerin Test Sonuçları Açıklandı

Rize Valiliği, Umre Görevini Tamamlayıp Rize'ye Dönen 438 Kişinin Coronavirüs Testine Tabii Tutulduklarını ve Sonuçların Negatif Çıktığını Açıkladı.

Umre'den Rize'ye Dönenlerin Test Sonuçları Açıklandı

Rize Valiliği Umre’den Rize’ye dönen 438 Kişinin Testlerinin Negatif Çıktığını Açıkladı.

Rize Valiliği tarafından yapılan açıklamada "Tüm illerimizde olduğu gibi geçen hafta itibariyle umre ziyaretinden dönen bütün vatandaşlarımız hava limanlarında gerekli tıbbi kontrol yapılarak Rize'ye intikallerine izin verilmiştir. Bahsi geçen kişiler İl Sağlık Müdürlüğümüzce evlerinde sürekli kontrol altında tutulmuştur. Umreden dönen kişilerden belirli aralıklarla numuneler alınmış ve yapılan testlerin tamamı 'negatif' çıkmıştır. Umrecilere karantina kararı alındıktan sonra her yerde yapılan uygulamalar ilimizde de yapılmaktadır"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem
Kerem - 2 yıl Önce

Yalan söylenmektedir. Teste tabi tutamazlar çünkü yeterli sayıda test yoktur. Ayrıca test sonuçları gelene kadar nerde gözlem altında tutuldular ?? Bu yalan yanlış bir bilgidir

Muhammet mercan
Muhammet mercan - 2 yıl Önce

Acaba........ Zor durumda ülke susuyorum sadece.............

Şenol Güner
Şenol Güner - 2 yıl Önce

Allah yardımcımız olsun durumumuz hiç iyi değil.Bu vatandaşlar ne yapacak eskiden muhtarları çağırır iğtiyac sahiplerine yardım edilirdi şimdi bu olaya elatan yok.

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73