Utku Devrimsel, Müdürlüğe Getirildi.

Ardeşen Sürücü Kursu Müdürlüğüne Devrimsel Getirildi.

Utku Devrimsel, Müdürlüğe Getirildi.

HİLORSAN Grubu Bünyesinde Yer Alan Ardeşen Sürücü Kursunda Yönetim Kadrosunda Yeni Görevlendime ile Müdürlük görevine eğitimci Utku Devrimsel getirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Devrimsel, "22 yıllık tecrübesiyle, alanında tecrübeli eğitmenlerin yer aldığı, güler yüz ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hiç kaybetmeyen ve her zaman yüksekleri hedefleyen Kursumuz konulan hedeflerde zorluklar karşısında yıkılmayıp, inanıp, azmedip, mazeret üretmeden, işi başarıncaya kadar, yüksek gayret göstererek eğitimine ve bölge halkını ehliyet sahibi yapmaya devam edecektir. Hakkımız da hayırlısı olsun." dedi.

- Utku Devrimsel

İlköğretim ve lise öğrenimini Rize de tamamlayan devrimsel, Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Formasyon eğitimi alarak eğitimci olmaya hak kazanmıştır. Çeşitli dönemlerde eğitimci olarak görev yapan Devrimsel daha sonra çeşitli kurumlarda gazetecilik ve son olarak da Rize Tv ve Vitamin FM bünyesinde Reklam Müdürlüğü görevlerini sürdürmekteydi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 02:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER