banner72

YEREL ESNAFINA SAHIP ÇIK KAMPANYASI ARDEŞEN'DEN START ALDI

Rize ve Artvin’den gelen esnaf ve tüccarların sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek üzere düzenlenen “Esnafına Sahip Çık” Toplantısı’nın ilki Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

YEREL ESNAFINA SAHIP ÇIK KAMPANYASI ARDEŞEN'DEN START ALDI

Toplantıya; Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Ardeşen TSO Meclis Üyeleri Ali Tektaş ve Dursun Çepoğlu, Hopa TSO Meclis Üyesi Hasan Durmuş, Çayeli TSO Meclis Üyesi Süleyman Öztürk ve Rize ve Artvin’den gelen esnaf ve tüccarlar katılım sağladı.

Gerçekleştirilen toplantı sırasında; tüccar ve esnafların mevcut durumu, sektörde yaşanan gelişmeler, sorunların tespiti ve bunların çözümü noktasında oluşturulacak stratejiler, bölgesel ekonomik gelişmeler ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu. Toplantıya katılım sağlayan tüccar ve esnaflar tek tek söz alarak, işletmelerinde yaşanan sorunlar hakkında bilgi verdi. Birlik ve beraberliğin önemine değinilen toplantıda, Rize ve Artvin’de ki yerel yönetimler, tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği çerçevesinde çalışmaların yürütülmesi gerektiğine vurgu yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73